Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Saławat czeka na przyjazd Emila Sajfutdinowa. Ułamek z kontraktem w Rosji?

Jacek Cholewiński
Jacek Cholewiński
Udział w meczu Emila Sajfutdinowa i występ zespołu w nowych, sprowadzonych z Polski kombinezonach, ma przyciągnąć na trybuny wielu kibiców.

Wszystkie znaki wskazują na to, że w najbliższym meczu ligi rosyjskiej, po raz pierwszy w tym sezonie, w barwach klubu w którym się wychował, wystąpi Emil Sajfutdinow.

SK Saławat rozegrał do tej pory dwa wyjazdowe spotkania, w których wysoko uległ Turbinie Bałakowo i Mega-Ładzie Togliatti. Teraz zawodników baszkirskiego klubu oczekuje rywalizacja na własnym torze. Przeciwnikiem będzie lider tabeli, Wostok Władywostok.


Gospodarze, mimo że nie będą faworytami meczu, przygotowują się do niego bardzo sumiennie. Oprócz zrekonstruowanego toru, na zawodników Saławatu oczekiwać będą nowiutkie, wyprodukowane w polskiej firmie kombinezony. Jeden z nich ma założyć Emil Sajfutdinow. Rosjanin ma zwiększyć szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku meczu, a także być magnesem przyciągającym na trybuny kibiców. W trudnej sytuacji ekonomicznej, w jakiej funkcjonuje klub kierowany przez Denisa Sajfutdinowa, każdy wykupiony bilet jest na wagę złota.
Taki kombinezon założy Emil i wszyscy koledzy z drużyny (fot. Kw SpeedwayProducts)Taki kombinezon założy Emil i wszyscy koledzy z drużyny (fot. Kw SpeedwayProducts)
Obecność Emila Sajfutdinowa nie jest jedynym faktorem mającym zwiększyć szanse na zwycięstwo Baszkirów w pojedynku z aktualnym liderem tabeli. Rozpatrywane są warianty wzmocnienia składu zawodnikiem zagranicznym. Z docierających do nas informacji wynika, że najpoważniejszym kandydatem do podpisania kontraktu jest w chwili obecnej Sebastian Ułamek.

Mecz SK Saławat - Wostok Władywostok zaplanowany jest na najbliższy czwartek.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • tomas68 Zgłoś
  Na co tobie Emil ta wyprawa po takiej wyprawie będziesz wypoczęty że sen będzie się słał na stojąco.
  • Weintraub Zgłoś
   [quote]...jedynym faktorem..[/quote]Mój Boże, nie można już używać polskich słów?Ja rozumiem, że czasami trudno jest dokładnie oddać znaczenie i sens angielskiego słowa w języku
   Czytaj całość
   polskim np. tuner, ale czynnik to chyba nie jest żaden kosmos?
   • yes Zgłoś
    Zawodnikiem Wostoku Władywostok jest Chrzanowski. Czy wybiera się na czerwcowe mecze tej drużyny? http://www.sportowefakty.pl/zuzel/444499/czerwcowe-wojaze-wostoka-wladywostokA może jest
    Czytaj całość
    tylko magnesem we Władywostoku? http://www.sportowefakty.pl/zuzel/441211/liga-rosyjska-wostok-turbina-5535-szesc-punktow-tomasza-chrzanowskiego Ułamek (AK Cereas Slany) i Chrzanowski (AK Marketa Praga) jeżdżą w lidze czeskiej.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL