Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Filipa Maracha pech nie opuszcza. Występ w hicie PLŻ 2 pod znakiem zapytania

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Filip Marach po kilku tygodniach powrócił na tor, ale pod znakiem zapytania stanął jego występ w najbliższym meczu ligowym w barwach MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Pochodzący z Lipna żużlowiec w bieżącym tygodniu wznowił treningi, a w piątkowe popołudnie przystąpił do treningu punktowanego swojego zespołu z Unibaksem Toruń. Wycofał się z rywalizacji po pierwszym starcie, którego nie ukończył opuszczając przedwcześnie tor. Wszystko przez bark, który ponownie mu wyskoczył. - Odnowiła mi się wcześniejsza kontuzja. Przed zawodami w Ostrowie odbyłem trzy treningi na równym torze i wszystko było w porządku. Ręka co prawda bolała, ale dawałem radę jechać. Dzisiaj pojawiły się jakieś wyrwy na torze i przy każdym szarpnięciu odczuwałem ból. Muszę się udać do specjalisty, bo chciałbym pomóc ostrowskiej drużynie w niedzielnym meczu - mówi Filip Marach.

Wychowanek Unii Leszno z powodu urazu barku opuścił dwa ostatnie spotkania MDM Komputery ŻKS Ostrovia. Trener Grzegorz Dzikowski wspólnie z włodarzami spróbują poszukać zastępstwa jeśli Marach nie będzie mógł ponownie wystartować. W kręgu zainteresowań był Mateusz Borowicz, ale ten wobec absencji Ernesta Kozy ma zaliczyć tegoroczny debiut w zespole Grupa Azoty Unii Tarnów. 

Filip Marach w sezonie 2014 wystąpił w trzech meczach, a jego średnia biegowa wynosi 1,100.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL