Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Fredrik Lindgren wystąpi w MDM Komputery ŻKS Ostrovii przeciwko Ostrowianom

Dawid Bilski
Dawid Bilski
W zaplanowanym na najbliższy czwartek towarzyskim pojedynku MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Ostrowianie wystąpi jeden z uczestników tegorocznego cyklu Grand Prix.

Działacze ostrowskiego klubu do udziału w imprezie przekonali Fredrika Lindgrena, który zaprezentuje się w ekipie drugoligowca. Oprócz niego w Ostrovii wystąpią David Bellego, Kamil Brzozowski, Ronnie Jamroży, Marcin Wawrzyniak oraz Dawid Wawrzyniak

Zespół Ostrowian złożony zostanie z żużlowców, którzy swoją przygodę z czarnym sportem rozpoczynali w grodzie nad Ołobokiem jak i też są mocno przywiązani do tego miasta. Swój start potwierdzili Tomasz Jędrzejak, Mateusz Szczepaniak, Michał Szczepaniak, Łukasz Sówka, Robert Miśkowiak oraz Filip Marach.

Czwartkowe popołudnie w Ostrowie Wielkopolskim ma być wyjątkowe. Organizatorzy zaprosili byłych zawodników ostrowskich klubów, aby ci wsiedli symbolicznie na motocykle i przypomnieli się kibicom. W tym gronie znajdą się Jacek Brucheiser, Franciszek Jaziewicz, Roman Tajchert, czy Mirosław Ćwikła. Będzie też występ muzyczny Kapeli znad Baryczy, która przypomni nagrane kilkanaście lat temu utwory o tematyce żużlowej.

Początek imprezy zaplanowanej na czwartek 19 czerwca wyznaczono na godzinę 18.00

Ceny biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 12 zł
Trybuna główna: 30 zł
Bilet ulgowy: kobiety, emeryci, renciści, uczniowie, studenci za okazaniem ważnej legitymacji.
Dzieci do lat 7 wstęp wolny.

Kasa nr 1 czynna od godz. 14:00, pozostałe czynne od godz. 16:00.

inf. facebook.com/ZuzlowyKlubSportowyOstrovia

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (5):

 • AntyLodz Zgłoś
  Obawiam się, że z 2 szczepanami i Sówkinsem to spadek do 2 ligi
  • Ahmed Zgłoś
   2 liga to odpowiedni poziom dla Lindgrena. Szkoda ze nie przekonali Harrisa, on tez by idealnie pasował no i byl by drugi uczestnik GP.Ceny biletów: Normalny: 18 zł, Ulgowy: 12 zł.To jest
   Czytaj całość
   impreza organizowana troche na siłę. A pozniej płacz ze terminarz zapchany i ludziom nie starczy kasy zeby przyjsc na wszystkie mecze http://www.sportowefakty.pl/zuzel/446452/kuriozalny-terminarz-imprez-w-ostrowie-poltora-miesiaca-bez-zuzla-a-teraz-5-impr. Takie zawody mozna bylo spokojnie wcisnąć w innym terminie, bo nie wymagają one kilkumiesiecznego wyprzedzenia by zebrac stawkę. I nie bylo by tego problemu, ze 5 imprez w 15 dni (pewnie ponad 100 zł. na wszystkie bilety).
   • Skit Zgłoś
    Jak awansujecie to składem Lahti Sówka Szczepaniaki Jędrzejak 2 juniorzy moglibyscie na mieszac
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL