Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mikkel Bech Jensen wzmocni MDM Komputery ŻKS Ostrovia

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Duńczyk Mikkel Bech Jensen wystąpi w barwach MDM Komputery ŻKS Ostrovia w czwartkowym towarzyskim meczu z drużyną Ostrowian, którą do boju poprowadzi Bartłomiej Czekański.

W czwartek o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim rozpocznie się towarzyski mecz MDM Komputery ŻKS Ostrovia kontra Ostrowianie. Gościnnie w barwach lidera Polskiej 2. Ligi Żużlowej wystartuje Mikkel Bech Jensen. - W ostatniej chwili okazało się, że nie może pojechać w tym meczu Fredrik Lindgren. Zajęty termin mają Peter Karlsson i David Ruud. Z kolei Timo Lahti miał ostatnio bardzo napięty terminarz i dostał od trenera wolne. Postanowiliśmy zaprosić do udziału w tym meczu Mikkela Becha Jensena, który gościnnie wzmocni MDM Komputery ŻKS Ostrovia - powiedział Mirosław Wodniczak, prezes ostrowskiego klubu.


W stosunku do pierwotnych planów zaszło kilka zmian w składach obu drużyn, które towarzysko spotkają się w Ostrowie. W MDM Komputery ŻKS Ostrovia zobaczymy m.in. Nicklasa Porsinga i Davida Bellego oraz dwóch krajowych seniorów Kamila Brzozowskiego i Ronniego Jamrożego. Gościnnie pojedzie także junior Dawid Wawrzyniak, młodszy brat reprezentanta ostrowskiego klubu, Marcina Wawrzyniaka.

Z kolei w drużynie Ostrowian, którą poprowadzi Bartłomiej Czekański, menedżer ówczesnej Iskry Ostrów w 1998 roku w stosunku do planowanego składu zaszła jedna zmiana. Roberta Miśkowiaka zastąpi Mariusz Staszewski, który miał pełnić w tym sezonie funkcję kapitana drużyny, ale ostatecznie został wypożyczony z MDM Komputery ŻKS Ostrovia do Kolejarza Opole. W składzie Ostrowian zobaczymy także mistrza Polski z 2012 roku, Tomasza Jędrzejaka, Łukasza Sówkę oraz braci Szczepaniaków.

Przed ostrowską publicznością zaprezentują się również dawne gwiazdy ostrowskiego żużla z lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Awizowane składy
Ostrowianie
1.Tomasz Jędrzejak
2.Łukasz Sówka
3.Michał Szczepaniak
4.Mateusz Szczepaniak
5.Mariusz Staszewski
6.Filip Marach
7.Michał Piosicki

Menedżer: Bartłomiej Czekański

MDM Komputery ŻKS Ostrovia
1.Nicklas Porsing
2.Kamil Brzozowski
3.David Bellego
4.Ronnie Jamroży
5.Mikkel Bech Jensen
6.Dawid Wawrzyniak
7.Marcin Wawrzyniak

Trener: Grzegorz Dzikowski

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL