Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Spotkaliśmy się z ikonami ostrowskiego żużla - MDM Komputery ŻKS Ostrovia vs Ostrowianie (komentarze)

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Na torze w Ostrowie Wielkopolskim pojawiło się kilka pokoleń związanych z czarnym sportem. Zawodnicy rywalizujący spod taśmy chwalili inicjatywę ostrowskich działaczy.

Mariusz Staszewski (Ostrowianie): Dla mnie była to okazja aby sobie odświeżyć znajomość ostrowskiego toru przed zawodami ligowymi. Mogę powiedzieć, że z moją postawą nie było źle. Bardzo fajna impreza i dobry pomysł ostrowskich działaczy, aby przypomnieć zawodników, którzy tutaj wcześniej startowali. Większość pamiętam ze wspólnych startów na torach.

Mateusz Szczepaniak (Ostrowianie):  Rzadko się zdarza aby kluby organizowały takie imprezy poza zawodami ligowymi. Tor był przygotowany do walki, wszystko było dobrze zorganizowane. Razem z bratem Michałem na torze rozumiemy się bardzo dobrze, spoglądaliśmy na siebie podczas jazdy. Szkoda tylko defektu spowodowanego przez zerwany łańcuszek sprzęgłowy.


Michał Szczepaniak (Ostrowianie):  Było trochę ścigania i o to w żużlu chodzi. Fajnie, że byli zawodnicy mieli okazje się przypomnieć kibicom. Ostrowski żużel od lat jest na dobrym poziomie. Cieszę się, że mogłem wystąpić przed ostrowskimi kibicami. W ciągu tygodnia nie mam za dużo jazdy i byłem zadowolony z zaproszenia.

Marcin Wawrzyniak (MDM Komputery ŻKS Ostrovia): To był trening z dobrymi rywalami. Cieszę się, że dopisali kibice. Zaprezentowały się ikony ostrowskiego żużla. To był dobry pomysł działaczy ostrowskiego klubu. W Ostrowie sporo się dzieję.

Kamil Brzozowski (MDM Komputery ŻKS Ostrovia): Dla kibiców to było dobre widowisko. Powalczyliśmy dla nich torze. Brakowało mi dobrego startu, ale szybkość na trasie miałem przyzwoitą. Dążę do tego aby być jednym z liderów Ostrovii. Kibice mieli okazję zobaczyć swoich ulubieńców sprzed wielu lat. Ja pamiętam jak na żuzlu jeździli Jacek Brucheiser, Tomasz Poprawski i Paweł Łęcki.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • JutrzenkaPolonia fan Zgłoś
  super pomysł! W Pile powinni zrobić koniecznie taki mecz! Pilanie-Victoria Piła Pilanie: Hampel,Okoniewski,Miśkowiak,Gapiński,Pecyna,Franków i jak by był na siłach Rafał
  Czytaj całość
  Dobrucki.... dla kibiców z Piły byłoby to prawdziwe święto żużla!!
  • ostry.pp Zgłoś
   fajne zawdy, widać że goście na co dzień ścigają się ligę lub dwie wyżej. Sentymentalny dzień i burza oklasków dla ikon z tamtych lat, kapela fajnie uzupełniała to widowisko.
   • KamazOsW Zgłoś
    Jak na swój tor ostrovia odstawała, Jamrozy i Brzozowski szału nie robili, nasza młoda torpeda czyli Porsing to miejmy nadzieje ze to byla jednorazowa wpadka. Ogólnie niestety widać było
    Czytaj całość
    róznice miedzy zespołami. Jednak impreza zdecydowanie pozytywna, wspaniały pomysł działaczy, a widok dawnych gwiazd ostrowa na motocyklach bezcenny. Podziekowania dla prezesa

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL