Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Grzegorz Knapp nie żyje

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Tragiczna informacja dotarła do naszej redakcji w niedzielę z Belgii, gdzie rozgrywano 3. rundę ligi holenderskiej. Podczas zawodów w wyniku obrażeń odniesionych po upadku, zmarł Grzegorz Knapp.

Podczas zawodów ligi holenderskiej (w Heusden-Zolder) z udziałem dwójki polskich zawodników doszło do tragicznego w skutkach upadku. W 5. biegu startujący w barwach Lelystad Windmills Grzegorz Knapp miał fatalnie wyglądający upadek. Obrażenia, jakie odniósł polski zawodnik były bardzo rozległe. Mimo podjętej próby reanimacji zawodnik zmarł. Grzegorz Knapp w ostatnim czasie znany był głównie z występów w Ice Speedwayu.

Grzegorz Knapp podczas zawodów iceracinguGrzegorz Knapp podczas zawodów iceracingu
Grzegorz Knapp urodził się 18 marca 1979 roku. Karierę żużlową rozpoczął w barwach GKM-u Grudziądz - licencję uzyskał w 1997 roku. Knapp reprezentował kluby z Grudziądza, Lublina, Gdańska, Rawicza i Krosna. W ostatnich latach częściej można było go oglądać w wyścigach motocyklowych na lodzie, gdzie reprezentował Polskę w Indywidualnych Mistrzostwach Świata.

W związku z tragiczną śmiercią wychowanka GKM-u Grudziądz, na stadionach Enea Ekstraligi i Nice Polskiej Ligi Żużlowej przed meczami ogłoszona zostanie minuta ciszy.

Cześć jego pamięci!

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!


Reanimacja Grzegorza Knappa trwała 20 minut / Foto - Łukasz ZakrzewiczReanimacja Grzegorza Knappa trwała 20 minut / Foto - Łukasz Zakrzewicz

na Facebooku.

Komentarze (513):

Wszystkie komentarze (513)

Komentarze (513)

×
    Wszystkie komentarze (513)
    PRZEJDŹ NA WP.PL