Najnowsze Wyniki/Kalendarz

10+2 to dobry wynik - II runda MDMP w Ostrowie (wypowiedzi)

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Podczas wtorkowej rundy MDMP w Ostrowie Wielkopolskim na tamtejszym owalu niezłe występy zanotowali między innymi Bartosz Smektała i Arkadiusz Pawlak. Trochę więcej od siebie wymagali gospodarze.

Konrad Matuszewski (MDM Komputery ŻKS Ostrovia): To były dla mnie drugie zawody przed ostrowską publicznością. Mogło być nieco lepiej. W moim trzecim starcie zanotowałem upadek, bo wjechał we mnie Arkadiusz Potoniec i nie zdążyłem opanować motocykla.


Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno): Nie mogę nie być niezadowolony ze zdobycia 10 punktów i dwóch bonusów. Lubię ostrowski tor. Było trochę ścigania i mamy za sobą fajne zawody. Cieszymy się ze zwycięstwa.

Filip Marach (MDM Komputery ŻKS Ostrovia): Popełniłem kilka błędów, przede wszystkim w swoich pierwszych dwóch biegach. Straciłem przez nie 2-3 punkty. Brakuje mi w ostatnim czasie jazdy i chciałbym to zmienić, to wówczas moja jazda będzie wyglądała na pewno lepiej.

Arkadiusz Pawlak (Victoria Piła): Mogę ocenić swój występ jako dobry. Robię cały czas postępy, poprawiłem swoje starty. Powalczyłem trochę na ostrowskim torze. W ostatnim biegu opłacała się walka z Potońcem i Zgardzińskim.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL