Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Umowa podpisana, konferencja w środę. Kim jest nowy sponsor SPAR Falubazu?

Dawid Borek
Dawid Borek
W środę włodarze SPAR Falubazu Zielona Góra ogłoszą nawiązanie współpracy z nowym sponsorem. - To duża, może nawet najważniejsza umowa w tym roku - powiedział Marek Jankowski.

Pierwsza informacja o dużym kontrakcie w zielonogórskim klubie pojawiła się już na początku czerwca. Umowa została już podpisana, a w środę SPAR Falubaz Zielona Góra ogłosi więcej szczegółów dotyczących nowego partnera mistrzów Polski. - W środę w Warszawie będzie głośno o SPAR Falubazie Zielona Góra. To będzie duże wydarzenie, związane z Lotto. To duża, może nawet najważniejsza umowa w tym roku. Od kilkunastu miesięcy tę sprawę pilotował Robert Dowhan. Już podpisaliśmy bardzo dużą umowę. W Warszawie będzie marketingowe przedstawienie tego projektu. To będzie bardzo fajny projekt pod kątem sportowym, marketingowym i medialnym - powiedział Marek Jankowski.

Radości z nawiązania współpracy z dużym sponsorem naturalnie nie ukrywa Robert Dowhan. To właśnie senator RP prowadził rozmowy o ważnym dla klubu kontrakcie. - Prowadzę wiele rozmów na kilku płaszczyznach z poważnym firmami. Kilka z nich jest już mocno zaawansowanych. Umowa, którą uroczyście zaprezentujemy w środę jest już podpisana. Będzie to bardzo ciekawy sportowy event, na który zaproszeni zostali również zielonogórscy dziennikarze oraz przyjaciele klubu. Wezmą w nim udział zarówno nasi zawodnicy, jak i inni znani sportowcy. Osobiście cieszę się, że doprowadziłem do podpisania kolejnej dużej umowy, która poza wsparciem finansowym na poziomie sponsora strategicznego, wzmocni też poważnie nasz wizerunek marketingowy i markę klubu - skomentował Dowhan na łamach Falubaz.com.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (30):

Wszystkie komentarze (30)

Komentarze (30)

    Wszystkie komentarze (30)
    PRZEJDŹ NA WP.PL