Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz w Gorzowie zgodnie z planem

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Niedzielny mecz 10. kolejki ENEA Ekstraligi pomiędzy Stalą Gorzów i Unibaksem Toruń odbędzie się zgodnie z planem. Taką decyzję podjęli przedstawiciele obu klubów.

Kilka godzin temu prognozy pogody były niekorzystne i działacze Stali Gorzów chcieli przełożyć spotkanie. Nie zgodzili się na to przedstawiciele Unibaksu Toruń, którzy argumentowali, że pogoda nie jest tak zła, by odwoływać zawody dzień wcześniej. Ostatecznie po aktualizacji prognozy oba kluby doszły do porozumienia.


- Jak widać pogoda jest bardzo zmienna. Trudno podjąć decyzję na podstawie tak zmiennych prognoz, ale jakąś decyzję trzeba podjąć. Dlatego też po konsultacjach z kolegami z Torunia postanowiliśmy, że spróbujemy te zawody odbyć w zaplanowanym terminie - napisał na swoim profilu na Facebooku prezes Stali, Ireneusz Maciej Zmora.
Źródło: yr.noŹródło: yr.no
Ze względu na złe prognozy pogody już w piątek przełożone zostały spotkania w Lesznie i we Wrocławiu. Pod znakiem zapytania stoi rozegrania spotkania w Częstochowie, gdzie co prawda prognozy pogody na niedzielne popołudnie są korzystne, ale po godzinie 17 nad tym miastem przeszły obfite opady deszczu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (31):

Wszystkie komentarze (31)

Komentarze (31)

×
    Wszystkie komentarze (31)
    PRZEJDŹ NA WP.PL