Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stal Gorzów po raz kolejny narażona na duże koszty. Drużyna pojedzie do Leszna w juniorskim składzie?!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Mecz w Gorzowie nie doszedł do skutku i Stal kolejny raz musi ponieść niemałe koszty. - Być może na jedno ze spotkań będziemy musieli pojechać w juniorskim składzie - zapowiada prezes Zmora.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
- Nie ukrywam, że jestem trochę zażenowany tym, co się wydarzyło. Na torze były prowadzone długie prace i było widać zmiany. Wielu zawodników oceniało już go jako taki, który nadawał się do rywalizacji. Zafundowaliśmy tymczasem sobie spore koszty. Z jednej strony wiążą się one z przygotowaniem nawierzchni. Poza tym, trzymaliśmy bardzo długo kibiców na stadionie. Jeśli w takiej sytuacji, dochodzi do odwołania meczu, to powiem szczerze, że brakuje mi słów. To jest żenada. W kontekście tego, co wydarzyło się dziś, jestem bardzo rad z decyzji, która zapadła przy okazji pierwszego terminu tej rywalizacji. Wtedy szybko zdecydowaliśmy, że należało odwołać spotkanie. Dzięki temu nie przerobiliśmy takiej farsy, która miała miejsce dziś. Jeśli ktoś widział, że toru nie da się "uratować", to należało minimalizować koszty klubu i szanować czas kibiców. Ktoś się dziś nie podpisał. To jest brak szacunku dla fanów - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Ireneusz Maciej Zmora.


Dla Stali Gorzów odwołanie niedzielnego meczu to duże koszty. Nie można wykluczyć, że w związku z zaistniałą sytuacją zarząd klubu będzie musiał podjąć trudną decyzję, by ratować budżet. - Te straty, które ponieśliśmy, można już liczyć w granicach 100 tysięcy złotych za oba odwołane mecze. Być może będę musiał podjąć trudną decyzję, że jeden z meczów wyjazdowych pojedziemy składem młodzieżowym - wyjaśnia Zmora.

W tej chwili jeszcze nie wiadomo, czy zarząd na pewno zdecyduje się na cięcie kosztów. Prezes Ireneusz Maciej Zmora podkreślił jednak, że jest to bardzo prawdopodobne i być może na taki ruch gorzowianie zdecydują się przed meczem wyjazdowym w Lesznie.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Stal Gorzów w ramach "ratowania budżetu" powinna zdecydować się na jazdę w juniorskim składzie w jednym ze spotkań ligowych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (186):

 • macmas7 Zgłoś
  Do Gdańska w juniorskim składzie jedzcie a nie
  • Kasia Kwaczyńska Zgłoś
   WITAM I POZDRAWIAM I MOIM ZDANIEM TO TORUŃ ZAWINIŁ CZĘŚCIOWO BO TRENEROWI NIE PODOBAŁ SIĘ TOR I ŻE NIE CHCIAŁ JECHAĆ BO JEST OSŁABIONY BO NIE MAJĄ HOLDERA I TAK NIE POJADĄ W
   Czytaj całość
   PLE-OFF . A POGODA ŻĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI,I JA UWARZAM ZE PO OPADACH DESZCZU I PONOWNEJ KOSMETYCE TORU MOGLI ZAWODNICY JECHAĆ TYLKO NA PEWNO MIEDZISKI NARZEKAŁ BO DLA CZEGO INNI ZAWODNICY NIE WYSZLI I NIE SPRAWDZILI TORU,ZOBACZYMY JAK TO WYJDZIE W TRZECIM PODEJŚCIU A JAK NIE TO TORUŃ ODA WALKOWER DLA STALI I NIE BEDĄ MUSIELI PRZEJMOWAĆ I NERWY SZARPAĆ I TRENER TORUNIA KRYJOM POWINIEN ŻĄDZIĆ SIĘ NA SWOIM PODWÓRKU. :)
   • FANATYK FANATYK Zgłoś
    zamora specjalnie chce jechać do leszna z juniorami aby leszno wygrał a jak wygra to my mamy po Play-off boi sie meczu z nami bo jak byśmy wygrali i w tarnowie przegrali i reszra meczów
    Czytaj całość
    wygrana to mamy play-off trafiamy na gorzów i sie boja leszcze hahaaa
    Wszystkie komentarze (186)

    Komentarze (186)

    ×
     Wszystkie komentarze (186)
     PRZEJDŹ NA WP.PL