Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz Stali z Unibaksem w czwartek

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Zgodnie z decyzją Ekstraligi, zaległy mecz Stali Gorzów z Unibaksem Toruń zostanie rozegrany w czwartek 17 lipca. Zawody rozpoczną się o godzinie 20:00.

Będzie to już trzecia próba rozegrania meczu tych drużyn. Zarówno 13 lipca, jak i dwa tygodnie wcześniej, zawody z powodu opadów deszczu odwołano.


Nowy termin rozegrania spotkania nie jest korzystny dla klubu z Torunia. 18 lipca odbędzie się bowiem memoriał ojca Emila Sajfutdinowa. - Z przyczyn logistycznych nie jest możliwe to, by Emil dotarł na czas do Rosji. To dla niego bardzo ważne zawody i ubolewamy, że będzie musiał z nich zrezygnować. Proponowaliśmy gorzowianom rozegranie meczu 25 lipca. Niestety się na to nie zgodzili - wyjaśnił prezes Unibaksu, Tomasz Kaczyński.

Sędzią czwartkowego meczu będzie Wojciech Grodzki, natomiast komisarzem toru Grzegorz Janiczak.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Sławomir Kryjom: Stal boi się, że pojedziemy z Holderem

Czy jesteś zadowolony z nowej daty rozegrania meczu w Gorzowie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (56):

 • melanz_666 Zgłoś
  dokladnie bardzo dobrze odczytales moje slowa nic dodac nic ujac...uwazam ze jestes na tyle mlody ze gowno wiesz po gimnazjum ot co tak wlasnie uwazam...a na ortografie mam wyrabane...ot co...a
  Czytaj całość
  reszte zrozumiales skoro nie wracasz do tego...i bardzo dobrze...
  • Kaytek Zgłoś
   melanz_666 Skoroś taki mądry, to czemu nie odpowiadasz na wpisy, które są dla Ciebie niewygodne tylko nie zasłaniaj się tym że to ja nie umiem dyskutować jak próbowałeś to robić
   Czytaj całość
   wcześniej, bo każdy kto przeczyta tę dyskusję dojdzie do jednego wniosku. Miałki z Ciebie człowiek skoro nawet nie umiesz przyznać, że przegrałeś dyskusję i ciągle stosujesz uniki. W razie czego dalej czekam na kilka odpowiedzi. Pozdrawiam ;)
   • Skit Zgłoś
    Z tym Emil wyszło zaje**scie rób cię tak dalej to ten sport na pewno przetrwa
    Wszystkie komentarze (56)

    Komentarze (56)

    ×
     Wszystkie komentarze (56)
     PRZEJDŹ NA WP.PL