Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Karambol na treningu Wostoka Władywostok

Jacek Cholewiński
Jacek Cholewiński
Przygotowujący się do arcyważnego meczu ligi rosyjskiej Wostok usilnie trenuje. Niestety, w czasie klubowego treningu doszło do groźnego karambolu z udziałem trzech zawodników.

W czwartek we Władywostoku dojdzie do mogącego decydować o podziale najważniejszych laurów meczu pomiędzy Wostokiem Władywostok i prowadzącą w tabeli Mega-ŁadąTogliatti. Dalekowschodni klub zmuszony będzie rywalizować bez swojego kapitana, kontuzjowanego od tygodni Grigorija Łaguty. Niestety, w trakcie poniedziałkowego treningu, kadra zawodnicza została uszczuplona o kolejnego seniora.


Podczas jednego z treningowych wyścigów doszło do karambolu z udziałem trzech zawodników. Maksim Karajczencew doprowadził do upadku swojego oraz Aleksieja Charczenko i Wiktora Gołubowskiego. Dla pierwszych dwóch jeźdźców kraksa poskutkowała jedynie silnymi potłuczeniami. O wiele bardziej poszkodowany został Wiktor Gołubowskij, który doznał skomplikowanego złamania ręki w stawie łokciowym.

Biorąc pod uwagę, że obecnie, do kontuzjowanego Grigorija Łaguty i połamanego na zawodach motocrossu Siergieja Łogaczowa dołączył kolejny podstawowy senior, sytuacja kadrowa Wostoka przedstawia się bardzo nieciekawie.

Przypomnijmy, że działacze dalekowschodniego klubu na czwartkowy mecz wezwali wcześniej posiłki w osobie Maksima Bogdanowa

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL