Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Półfinał IMP w Opolu odwołany

Oliwer Kubus
Oliwer Kubus
Nie dojdzie do skutku żaden z dwóch zaplanowanych na czwartek półfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Deszcz przeszkodził w rozegraniu zawodów w Opolu i Rawiczu.

Już w środowy wieczór nad stadionem przy Wschodniej przeszła ulewa. Od czwartkowego poranka do południa w Opolu, z krótkimi przerwami, intensywnie padało i zawody stanęły pod dużym znakiem zapytania. Zostały odwołane dopiero, gdy tor osobiście sprawdził sędzia Wojciech Grodzki. Co prawda po tym, jak opady ustały organizatorzy rozpoczęli prace, ale nawierzchnia znajdowała się w zbyt złym stanie, by doprowadzić ją w ciągu najbliższych godzin do użytku.

Jako że na obiekt nie dotarli wszyscy zawodnicy, nowy termin imprezy wyznaczy GKSŻ. Finał IMP zaplanowano na 14 sierpnia.

Poniżej prezentujemy zdjęcia toru wykonane o godzinie 12.00.


na Facebooku.

Komentarze (3):

 • Waldek Opole Zgłoś
  Witam.Jest mi wstyd za przepływ informacji dotyczącej czy mecz się w Opolu odbędzie. Byłem przed stadionem na 1.5 godziny przed rozpoczęciem imprezy i nikt nie wiedział czy zawody się
  Czytaj całość
  odbędą. Kasy były zamknięte, ochrona nic nie wiedziała jakby gotowa na zawody. Normalnie żenada. Widocznie taka organizacja jaki prezes i miejsce w tabeli naszego kolejarza. Dowiedziałem się dopiero w waszym serwisie internetowym
  • yes Zgłoś
   Do finału ma zakwalifikować się 7 z Rawicza i 6 z Opola. Pojadą w finale również Kołodziej, Hampel i Kasprzak.Ciekawe czy Dudek wydobrzeje do półfinałowych zawodów w Rawiczu?
   • yes Zgłoś
    Stan toru zasadnia podjętą decyzję. Finał 14 sierpnia ("14.08 - Finał IMP w Zielonej Górze), jest więc trochę czasu - Rawicz i Opole będą odjechane.

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL