Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ostrovia w Krakowie z nowym juniorem w składzie?

Dawid Borek
Dawid Borek
3 sierpnia MDM Komputery ŻKS Ostrovia zmierzy się w Krakowie z miejscową Speedway Wandą Instal. Czy przed tym spotkaniem ostrowianie wzmocnią się nowym młodzieżowcem?

Na początku lipca prezes MDM Komputery ŻKS Ostrovii nie ukrywał, że klub jest zainteresowany pozyskaniem Bartosza Smektały z Fogo Unii Leszno. Wygląda jednak na to, że to nie ten zawodnik niebawem może wzmocnić ostrowską drużynę. Smektała bowiem w rozgrywkach ligowych będzie mógł wystartować 22 sierpnia (wtedy kończy 16 lat), z kolei podopieczni Grzegorza Dzikowskiego w meczu ze Speedway Wandą Instal Kraków będą rywalizowali 3 sierpnia. - Mogę zdradzić, że jest duża szansa na start w Krakowie z nowym juniorem w składzie. Prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami. Te negocjacje są na finiszu. Żadnych nazwisk nie chcę podawać, żeby niczego nie zapeszać. Wszystko zmierza jednak w dobrym kierunku. Wcześniej myśleliśmy o pozyskaniu młodzieżowca na mecze play-off. Uznaliśmy, że lepiej będzie mieć tego zawodnika już wcześniej. Myślę, że na początku przyszłego tygodnia wszystko będzie już jasne - powiedział Mirosław Wodniczak na łamach wlkp24.info.

Mecz MDM Komputery ŻKS Ostrovii ze Speedway Wandą Instal będzie hitem Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Zespoły te zajmują aktualnie dwa pierwsze miejsca w ligowej tabeli. - Do Krakowa pojedziemy oczywiście po zwycięstwo. Planem minimum jest punkt bonusowy. Nasi zawodnicy są jednak na tyle ambitni, że ten plan ich nie interesuje. Jestem w kontakcie z żużlowcami. Wszyscy czekają na spotkanie w Krakowie i zapowiadają walkę o wygraną. To dla nas prestiżowy mecz - dodał Wodniczak.

źródło: wlkp24.info

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL