Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Puchar MACEC wraca do Zielonej Góry. Możliwy występ Klaudii Szmaj

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Po dwóch latach na torze w Zielonej Górze ponownie rozegrany zostanie turniej o Puchar MACEC. W zawodach wystąpić może zawodniczka miejscowego SPAR Falubazu Klaudia Szmaj.

MACEC to Stowarzyszenie Motocyklowe Krajów Europy Środkowej, a turniej o puchar tej organizacji po raz pierwszy rozegrano w 2004 roku. W tym sezonie pierwsza runda zmagań o to trofeum rozegrana zostanie 13 sierpnia na torze w Zielonej Górze. Kolejne rundy rozegrane zostaną w rumuńskiej Braili (6 września) oraz we Lwowie (12 października).


Na tę chwilę na liście startowej turnieju w Zielonej Górze znajduje się siedmiu zawodników. Są to Fanica Popa, Gabriel Comanescu (obaj Rumunia), Andriej Kobrin, Witalij Łysak, Stanisław Mielniczuk (wszyscy Ukraina), Milen Manev i Hristo Hristov (obaj Bułgaria). W zawodach wystartują również reprezentanci Polski. Organizatorzy chcą nominować do startu Arkadiusza Potońca oraz Klaudię Szmaj, dla której byłby to debiut w oficjalnych zawodach przed zielonogórską publicznością. Ostateczne decyzje odnośnie startu tej dwójki powinny zapaść w ciągu kilku najbliższych dni.

Uczestnicy turnieju o Puchar MACEC:
Fanica Popa (Rumunia)
Gabriel Comanescu (Rumunia)
Andriej Kobrin (Ukraina)
Witalij Łysak (Ukraina)
Stanisław Mielniczuk (Ukraina)
Milen Manev (Bułgaria)
Hristo Hristov (Bułgaria)

Źródło: falubaz.com

na Facebooku.

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL