Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Baraż DPŚ w Bydgoszczy oczami SportoweFakty.pl

 Redakcja
Redakcja
W czwartek na torze w Bydgoszczy rozegrany zostanie baraż Drużynowego Pucharu Świata. Redakcja SportoweFakty.pl wytypowała wyniki tych zawodów.

Reprezentacja Australii jest w naszej ocenie głównym faworytem barażu Drużynowego Pucharu Świata. Do ich składu po kontuzji wraca Chris Holder, który w Bydgoszczy pojedzie w miejsce Camerona Woodwarda. Obiekt przy ulicy Sportowej jest bardzo dobrze znany Australijczykom. W dodatku w tegorocznym Grand Prix Europy rozegranym na stadionie Polonii Darcy Ward zajął drugie miejsce, a Chris Holder był piąty.


Szwedzi przed własną publicznością nie wykorzystali szansy na bezpośredni awans do finału Drużynowego Pucharu Świata i trudno przypuszczać, że zrobią to w Bydgoszczy, gdzie poprzeczka będzie podniesiona zdecydowanie wyżej. Australia ma zdecydowanego lidera, którego w ekipie Szwedów brakuje. Oprócz tego każdy Kangur prezentuje taki sam lub wyższy poziom niż reprezentant Szwecji.

Naszym zdaniem Czechów stać nawet na to, by powalczyć ze Szwedami o drugą pozycję. Nasi południowi sąsiedzi mają kilku utalentowanych zawodników, których stać na dobry wynik i pokazali to już w półfinale w Vastervik. Z kolei Amerykanie to w zasadzie tylko Greg Hancock. On może wygrać większość, a nawet wszystkie swoje biegi, ale to oczywiście za mało, jeśli duże problemy z ich zdobywaniem będą mieć jego młodsi koledzy.

Kolejność barażu DPŚ w Bydgoszczy oczami SportoweFakty.pl:
1. Australia
2. Szwecja
3. Czechy
4. USA

Damian Gapiński i Jarosław Galewski (SportoweFakty.pl)

 

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL