Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Występ Thomasa H. Jonassona w Częstochowie pod znakiem zapytania

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Bardzo ważne spotkanie czeka w niedzielę żużlowców KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa i Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Nadal nie wiadomo, czy goście wystąpią w najmocniejszym zestawieniu.

W poprzednim tygodniu trener Piotr Szymko nie mógł skorzystać z Krystiana Pieszczka i Thomasa H. Jonassona. Polak przedstawił zwolnienie lekarskie, a Szwed odmówił startu z powodu zaległości finansowych. W tygodniu doszło do spotkania Tadeusza Zdunka z zawodnikami i wydawało się, że gdańszczanie pojadą w Częstochowie w najsilniejszym składzie.


Okazuje się jednak, że przeciwko częstochowianom może nie wystartować Jonasson. Szwed w poniedziałek o godzinie 9:00 musi stawić się w szwedzkim Urzędzie Skarbowym. - Zawodnik zgłosił się do nas po pomoc w znalezieniu optymalnego rozwiązania. W grę wchodzi wyłącznie podróż samolotem. Wciąż sprawdzamy różne możliwości, które umożliwiłyby Thomasowi powrót do ojczyzny w wymaganym czasie - powiedział Grzegorz Rogalski, rzecznik prasowy Renault Zdunek Wybrzeża, dla portalu sport.trojmiasto.pl.

Źródło: sport.trojmiasto.pl

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL