Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Po cichu liczyłem, że wygram - Puchar MACEC w Zielonej Górze (komentarze)

Dawid Borek
Dawid Borek
Andriej Kobrin wygrał w środę turniej o Puchar MACEC. Bliski triumfu w tych zawodach był Kamil Adamczewski, lecz w ostatnim starcie zdefektował mu motocykl.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
Andriej Kobrin(Ukraina, I miejsce): To były fajne zawody, tor był bardzo dobrze przygotowany. Do Zielonej Góry przyjechało kilku niezłych zawodników, więc można było posprawdzać ustawienia sprzętu. Miałem trochę szczęścia, że wygrałem zawody i z tego się cieszę.

Eduard Krcmar(Czechy, II miejsce): Fajny turniej, fajny tor. Jechałem w Zielonej Górze po raz pierwszy w życiu, więc testowałem silniki. Ogólnie było dobrze.

Alex Zgardziński(Polska, III miejsce): Występ oceniam jako dobry. Jak na takie zawody, tor był dobrze przygotowany. Szkoda mojej taśmy - Andriej Kobrin chciał mnie podpuścić i to mu się udało. Szkoda, że tak się potoczyło.

Kamil Adamczewski (Polska, IV miejsce): W niedzielę nie ma meczów ligowych, a teraz była okazja do jazdy i ścigania na nieco twardszym niż zwykle w Zielonej Górze torze. Po cichu liczyłem, że wygram te zawody, ale stało się inaczej. Pech rzeczy martwych: silnik się zatarł i stanął, nie miałem na to wpływu. To nie były najważniejsze zawody, więc nie się nie stało.

Adam Strzelec(Polska, VI miejsce): Takie zawody są na pewno dużo lepsze, niż trening, można się pościgać. Jechałem na silniku, którego dobrze nie znam i na starych oponach, więc do tego turnieju podszedłem typowo treningowo. Cały czas walczę ze startami i widzę, że wciąż muszę nad nimi pracować.

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL