Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Grand Prix Łotwy przeniesione do Daugavpils!

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę w Rydze turniej o Grand Prix Łotwy. Zawody zostały przeniesione na niedzielę do Daugavpils.

Żużlowcy o punkty mistrzostw świata będą rywalizować w niedzielę o godzinie 14:00 czasu polskiego (godz. 15:00 czasu łotewskiego).

Od piątku pogoda w stolicy Łotwy nie była najlepsza. Z powodu złego stanu toru z piątku na sobotę przełożono oficjalny trening. Jednak w sobotę nawierzchnia także nie nadawała się do jazdy. - To była jedyna słuszna decyzja - napisał Niels Kristian Iversen na swoim profilu na Twitterze.


Przed godziną 12:00 organizatorzy turnieju podjęli decyzję o przeniesieniu imprezy do Daugavpils. Ostatni raz tor Lokomotivu gościł najlepszych zawodników świata w 2013 roku, a zawody zakończyły się triumfem Grega Hancocka.
Wpis Nielsa Kristiana Iversena na TwitterzeWpis Nielsa Kristiana Iversena na Twitterze

Organizatorzy poinformowali, że bilety na turniej w Rydze są ważne także na zawody w Daugavpils. Kibice, którzy nie mogą pojawić się na stadionie Lokomotivu mogą oczekiwać zwrotu pieniędzy (muszą skontaktować się z instytucjami, w których zakupili wejściówki).

Turniej w Daugavpils będzie transmitowany przez C+Family 2 od godziny 13:40.

Z powodu przeniesienia Grand Prix na niedzielę prawdopodobnie nie odbędą się także zaplanowane na ten sam dzień Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Organizatorzy w tej chwili czekają na oficjalną informację o przełożeniu turnieju Grand Prix, po czym poinformują o odwołaniu zawodów w Tarnowie.KUP BILET NA 2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND (PGE NARODOWY, 16.05.2020)

Czy przeniesienie turnieju Grand Prix do Daugavpils to dobra decyzja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (65):

Wszystkie komentarze (65)

Komentarze (65)

    Wszystkie komentarze (65)
    PRZEJDŹ NA WP.PL