Najnowsze Wyniki/Kalendarz

KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa skazany na blamaż w Zielonej Górze

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa na mecz do Zielonej Góry jedzie w mocno osłabionym składzie. Lwy już przed spotkaniem skazane są na blamaż.

W obliczu problemów kadrowych i finansowych działacze KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa zdecydowali się na mecz do Zielonej Góry wysłać oszczędnościowy skład. W zestawieniu Lwów zabrakło kontuzjowanych Peter Kildemand i Grigorij Łaguta, a w meczu nie pojadą również Rune Holta i Michael Jepsen Jensen. Z kolei za Grzegorza Walaska stosowane będzie zastępstwo zawodnika.


Z zawodników, którzy znaleźli się w awizowanym składzie KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa najlepiej na zielonogórskim torze prezentuje się Artur Czaja, który w trzech meczach wywalczył łącznie 9 "oczek" w jedenastu wyścigach. Jedynym zawodnikiem oprócz Czai, który na obiekcie SPAR Falubazu zdołał zdobyć punkt jest Rafał Malczewski.

Mirosław Jabłoński i Hubert Łęgowik swoje występy w Zielonej Górze kończyli bez zdobyczy punktowych, a dla Oskara Polisa będzie to debiut w ligowym spotkaniu na stadionie przy ulicy Wrocławskiej. Z kolei Borys Miturski po kilku latach przerwy wraca do składu Włókniarza, a w ostatnich latach nie miał zbyt wielu okazji do jazdy nawet w meczach II ligi.

Forma zawodników KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa na torze w Zielonej Górze w latach 2011-2013*:

ZawodnikMeczePunktyBiegiŚr. bieg.
Artur Czaja39110,818
Rafał Malczewski1130,333
Mirosław Jabłoński1030,000
Hubert Łęgowik1030,000
Borys Miturskinie jechał
Oskar Polisnie jechał


* - dotyczy meczów ligowych

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Ile punktów w Zielonej Górze zdobędą zawodnicy KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL