Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Roman Karkosik pożegnał się z toruńskim klubem

Dawid Borek
Dawid Borek
Przed Grand Prix Polski Roman Karkosik pożegnał się z toruńskim zespołem. Były już właściciel Unibaksu Toruń otrzymał od zawodników Aniołów prezent.

Na spotkaniu, oprócz Romana Karkosika, pojawili się Emil Sajfutdinow, Tomasz Gollob, Adrian Miedziński oraz Sławomir Kryjom. Były właściciel Unibaksu Toruń otrzymał od zawodników kompletny strój żużlowca.


Karkosik był właścicielem toruńskiego klubu przez osiem lat. We wrześniu władzę w ekipie Aniołów odjął Przemysław Termiński. Wiele wskazuje na to, że Karkosik nie będzie już wspierał żużlowców. - Według mojej wiedzy, szef wycofuje się definitywnie ze speedwaya. Czy ze sportu całkowicie? Tego nie jestem w stanie powiedzieć - powiedział na łamach Gazety Pomorskiej Tomasz Kaczyński, ostatni prezes Unibaksu Toruń.

źródło: Gazeta Pomorska

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (35):

 • trz1971 Zgłoś
  Ha ha to zobacz sobie statystyki i włącz dzis tv to zobaczysz te "tłumy" na Zawiszy. Szał juz minął i chodzi garstka. To samo na innych stadionach pilkarskich. Szał po Euro minął i
  Czytaj całość
  pełne stadiony teraz świecą pustkami. Przypominam ze Zawisza jest w ekstraklasie i bilety rozdają tam za zlotowke i graja na nowiutkim stadionie a Polonia miała najsłabszy sezon w historii i startują na archaicznym stadionie który dodatkowo odpycha kibicow tych wygodnych. Frekwencja na stadionach interesuje sie od około 25 lat i mnie nie zagniesz. Wiem jakie są przyczyny wzrostu i spadku frekwencji. W skrócie. Decyduje o tym bardzo dużo czynników: Wyniki drużyn, po jakim czasie klub wraca do wyższej ligi, impulsem do wzrostu są tez budowy nowych stadionow. Do spadku przyczyniają się ciągle spadki klubu do niższej klasy, bałagan organizacyjny w klubie, długi, stadion ruina to odpycha i jest niska frekwencja. Przykład Bydgoszczy. Zawisza po 21 latach wrócił do ekstraklasy w dodatku z nowym stadionem i odrazu kibice się pokazali. Polonia walczyła o utrzymanie w 1 lidze wiec zostali najwierniejsi. Kumasz? Za rok dwa Zawisza będzie na dnie z długami a Polonia się odbuduje i będzie na odwrót. Wtedy nic nie napiszesz.
  • Apator12345 Zgłoś
   PANU ROMKOWI JUŻ DZIEKUJEMY ZA MECZ W ZIELONCE I ZMARNOWANIE PULCZASÓW
   • KACPER.U.L Zgłoś
    I Majstra nie udalo sie kupic.A na dowidzenia od senatora-wizjonera otrzymal kopie bramy ze SpurAreny.
    Wszystkie komentarze (35)

    Komentarze (35)

    ×
     Wszystkie komentarze (35)
     PRZEJDŹ NA WP.PL