Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Składy drużyn - Ekstraliga 2015

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W sobotę 31 stycznia okres transferowy w Polsce dobiegł końca (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z Ekstraligi na sezon 2015.

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2014 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2015 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.


W trakcie sezonu kluby będą mogły kontraktować nowych zawodników (nie licząc wypożyczeń) w terminach:
- 15 maja - 31 maja
- 15 lipca - 31 lipca
- 1 września - 15 września

Możliwe, że niektóre kluby jeszcze początkiem lutego będą informować o podpisanych w styczniu kontraktach.

Stal Gorzów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Craig CookWielka Brytania1987
Tomasz GapińskiPolska1982
Niels Kristian IversenDania1982
Peter KarlssonSzwecja1969
Krzysztof KasprzakPolska1984
Linus SundstroemSzwecja1990
Piotr ŚwiderskiPolska1983
Matej ZagarSłowenia1983
Juniorzy:
Adrian CyferPolska1995
Bartosz HassaPolska1998
Łukasz KaczmarekPolska1995
Patryk KarczmarzPolska1996
Rafał KarczmarzPolska1999
Jakub ŁukaszewskiPolska1999
Kamil NowackiPolska2000
Paweł ParysPolska1994
Bartosz ZmarzlikPolska1995


Trener: Stanisław Chomski 

Fogo Unia Leszno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Tomas H. JonassonSzwecja1988
Tobiasz MusielakPolska1993
Przemysław PawlickiPolska1991
Nicki PedersenDania1977
Emil SajfutdinowRosja1989
Adam SkórnickiPolska1976
Grzegorz ZengotaPolska1988
Juniorzy:
Piotr PawlickiPolska1994
Bartosz SmektałaPolska1998
Dominik KuberaPolska1999
Marek LutowiczPolska1998


Menedżer: Adam Skórnicki 


Unia Tarnów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Kenneth BjerreDania1984
Janusz KołodziejPolska1984
Wiktor KułakowPolska1995
Leon MadsenDania1988
Artur MroczkaPolska1989
Martin VaculikSłowacja1990
Juniorzy:
Damian DąbrowskiPolska1996
Ernest KozaPolska1994
Arkadiusz MadejPolska1995
Patryk RolnickiPolska1998


Trener:Paweł Baran 


Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Patryk DudekPolska1992
Jarosław HampelPolska1982
Krzysztof JabłońskiPolska1977
Andreas JonssonSzwecja1980
Aleksandr ŁoktajewRosja1994
Piotr ProtasiewiczPolska1975
Grzegorz WalasekPolska1976
Darcy WardAustralia1992
Juniorzy:
Bartosz KibałaPolska1995
Kamil MerenaPolska1997
Krystian PieszczekPolska1995
Arkadiusz PotoniecPolska1997
Adam StrzelecPolska1994
Klaudia SzmajPolska1996
Alex ZgardzińskiPolska1997

          
Trener:
Sławomir Dudek 

KS Get Well Toruń

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Jason DoyleAustralia1985
Kacper GomólskiPolska1993
Chris HolderAustralia1987
Brady KurtzAustralia1997
Grigorij ŁagutaRosja1984
Siergiej ŁogaczowRosja1995
Adrian MiedzińskiPolska1985
Łukasz PrzedpełskiPolska1992
Karol ZąbikPolska1986
Juniorzy:
Adrian BułanowskiPolska1998
Oskar FajferPolska1994
Igor Kopeć-SobczyńskiPolska1999
Marcin KościelskiPolska1998
Dawid KrzyżanowskiPolska1997
Paweł PrzedpełskiPolska1995
Tomasz PrzywieczerskiPolska1997
Patryk SikoraPolska1995
Marcin TurowskiPolska1999
Paweł WolenderPolska1994


Menedżer:Jacek Gajewski 

Betard Sparta Wrocław

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Nikolaj Busk JakobsenDania1994
Maciej JanowskiPolska1991
Michael Jepsen JensenDania1992
Tomasz JędrzejakPolska1979
Vaclav MilikCzechy1993
Tai WoffindenWielka Brytania1990
Juniorzy:
Maksym DrabikPolska1998
Damian DróżdżPolska1996
Adrian GałaPolska1995


Menedżer: Piotr Baron

Stal Rzeszów

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Karol BaranPolska1981
Greg HancockUSA1970
Mirosław JabłońskiPolska1985
Peter KildemandDania1989
Dawid LampartPolska1990
Kenni LarsenDania1988
Peter LjungSzwecja1982
Juniorzy:
Grzegorz BassaraPolska1995
Artur CzajaPolska1994
Artur CyłoPolska1995
Krystian RempałaPolska1998

            
Trener:
Janusz Ślączka 


MRGARDEN GKM Grudziądz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Krzysztof BuczkowskiPolska1986
Mikołaj CuryłoPolska1992
Tomasz GollobPolska1971
Daniel JeleniewskiPolska1983
Artiom ŁagutaRosja1990
Rafał OkoniewskiPolska1980
Jurica PavlicChorwacja1989
Juniorzy:
Mateusz DanielewiczPolska1999
Hubert ŁęgowikPolska1995
Marcin NowakPolska1995
Mateusz RujnerPolska1996
Mike TrzensiokPolska1996


Trener: Robert Kempiński

na Facebooku.

Komentarze (195):

Wszystkie komentarze (195)

Komentarze (195)

    Wszystkie komentarze (195)
    PRZEJDŹ NA WP.PL