WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Składy drużyn - Nice Polska Liga Żużlowa 2015

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
W sobotę 31 stycznia okres transferowy w Polsce dobiegł końca (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z Nice Polskiej Ligi Żużlowej na sezon 2015.

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2014 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2015 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.


W trakcie sezonu kluby będą mogły kontraktować nowych zawodników (nie licząc wypożyczeń) w terminach:
- 15 maja - 31 maja
- 15 lipca - 31 lipca
- 1 września - 15 września

Możliwe, że niektóre kluby jeszcze początkiem lutego będą informować o podpisanych w styczniu kontraktach.

Orzeł Łódź

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Damian AdamczakPolska1991
Kamil AdamczewskiPolska1993
Hans AndersenDania1980
Oliver BerntzonSzwecja1993
Witalij BiełousowRosja1992
Stanisław BurzaPolska1977
Jakub JamrógPolska1991
Nicolai KlindtDania1988
Henk KoonstraHolandia1989
Mads KorneliussenDania1983
Borys MiturskiPolska1989
Mariusz PuszakowskiPolska1978
Rory SchleinAustralia1984
Rohan TungateAustralia1990
Juniorzy:
Szymon GrobelskiPolska1996
Sebastian NiedźwiedźPolska1997
Oskar PolisPolska1996
Mikołaj TrępałaPolska1997


Trener:Lech Kędziora 


Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Mikkel BechDania1994
Jonas DavidssonSzwecja1984
Adrian GomólskiPolska1987
Norbert KościuchPolska1984
Matej KusCzechy1989
Bjarne PedersenDania1978
Zbigniew SucheckiPolska1984
Wadim TarasienkoRosja1994
Jacob ThorssellSzwecja1993
Juniorzy:
Krystian BiałeckiPolska1997
Patryk FajferPolska1997
Dawid WawrzyniakPolska1998
Michał PiosickiPolska1996
Patryk WolniewińskiPolska1996


Trener: Dariusz Śledź

Polonia Bydgoszcz

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Patrick HougaardDania1989
Marcin JędrzejewskiPolska1987
Robert KościechaPolska1977
Andriej KudriaszowRosja1991
Robert MiśkowiakPolska1983
Jesper SoegaardDania1988
Szymon WoźniakPolska1993
Juniorzy:
Arkadiusz AndrzejewskiPolska1997
Bartosz BietrackiPolska1995
Karol JóźwikPolska1994
Tomasz OrwatPolska1999
Patryk RydlewskiPolska1998
Damian StalkowskiPolska1999
Patryk SitarekPolska1997

        
Trener: Jacek Woźniak 

Lokomotiv Daugavpils

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Maksim BogdanowŁotwa1989
Siergiej DarkinRosja1973
Denis GizatullinRosja1983
Joonas KylmaekorpiFinlandia1980
Antonio LindbaeckSzwecja1985
Fredrik LindgrenSzwecja1985
Kjastas PuodżuksŁotwa1986
Juniorzy:
Gawrila BejnarowiczŁotwa1998
Jewgienij KostygowŁotwa1996
Davis KurmisŁotwa1999
Andrzej LebiediewŁotwa1994
Iwan PleszakowŁotwa1994
Denis ZworyginŁotwa1998


Trener: Nikołaj Kokin


KS ROW Rybnik

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Damian BalińskiPolska1977
Troy BatchelorAustralia1987
Ilja CzałowRosja1995
Max FrickeAustralia1996
Valentin GrobauerNiemcy1994
Chris HarrisWielka Brytania1982
Dakota NorthAustralia1991
Rafał SzombierskiPolska1982
Sebastian UłamekPolska1975
Juniorzy:
Robert ChmielPolska1998
Michał SchmidtPolska1998
Kamil WieczorekPolska1998
Kacper WorynaPolska1996


Trener: Jan Grabowski

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Władimir BorodulinRosja1992
Rune HoltaPolska1973
Mikkel MichelsenDania1994
Dmytro MostowikUkraina1998
Kyle NewmanWielka Brytania1991
Scott NichollsWielka Brytania1978
Nicklas PorsingDania1993
Mateusz SzczepaniakPolska1987
Michał SzczepaniakPolska1983
Juniorzy:
Oskar Ajtner-GollobPolska1995
Mateusz BorowiczPolska1994
Norbert KrakowiakPolska1999
Rafał MalczewskiPolska1994
Filip MarachPolska1996
Konrad MatuszewskiPolska1996
Artur WiniarskiPolska1996

              
Trener: Marek Cieślak 

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Pontus AspgrenSzwecja1991
Kenneth HansenDania1987
Andriej KarpowUkraina1987
Maciej KuciapaPolska1975
Paweł MiesiącPolska1985
Daniel PytelPolska1987
Rafał TrojanowskiPolska1976
Davey WattAustralia1978
Juniorzy:
Eryk BudzyńPolska1997
Daniel KaczmarekPolska1997
Marcin WawrzyniakPolska1994

             
Trener: Michał Widera


Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (134):

    Pokaż więcej komentarzy (131)
    PRZEJDŹ NA WP.PL