Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Znamy nazwiska pięciu zawodników Orła Łódź!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Orzeł Łódź rozpoczął budowę zespołu na sezon 2015. Znamy już nazwiska pięciu zawodników, którzy podpisali listy intencyjne z drugą drużyną minionych rozgrywek Nice Polskiej Ligi Żużlowej!

W Łodzi trwa właśnie uroczyste zakończenie sezonu 2014, w którym Orzeł okazał się rewelacją rozgrywek, zajmując drugą pozycję w Nice PLŻ. Działacze klubu przygotowali także niespodziankę dla fanów. Lada chwila ogłoszą nazwiska pięciu żużlowców, którzy będą startować w łódzkim zespole w sezonie 2015.


Jak już wcześniej informowaliśmy pierwszym z nich jest Nicolai Klindt, który miniony sezon spędził w barwach PGE Marmy Rzeszów. W Łodzi będzie także startować doskonale znany na polskich torach Rory Schlein. Na pozostanie w zespole zdecydował się Duńczyk Mads Korneliussen. Nową twarzą w Orle został Oliver Berntzon. Klub pozyskał także juniora. Będzie nim Mikołaj Trępała z bydgoskiej Polonii. Cała piątka podpisała z łódzkim zespołem listy intencyjne.

- Zawodników wybiera u nas człowiek, który robił to do tej pory. Ta osoba nie jest ani menedżerem, ani trenerem. Na co dzień pracuje w Radiu Łódź. Jak na razie miał nosa i stawiał na tych, którzy się u nas sprawdzali. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Witold Skrzydlewski.

Czy Nicolai Klindt będzie w przyszłym sezonie liderem Orła?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (79):

Wszystkie komentarze (79)

Komentarze (79)

×
    Wszystkie komentarze (79)
    PRZEJDŹ NA WP.PL