Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Peterborough Panthers podjęło decyzję odnośnie startu w lidze

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Na niedawnym posiedzeniu w Warwickshire ustalono regulamin lig brytyjskich. Praktycznie jedyną niewiadomą pozostała liczebność Premier Leauge, która była uzależniona od Peterborough Panthers.

Swój start na zapleczu Elite League potwierdziło wówczas dwanaście zespołów - Berwick Bandits, Edinburgh Monarchs, Glasgow Tigers, Ipswich Witches, Newcastle Diamonds, Plymouth Devils, Redcar Bears, Rye House Rockets, Scunthorpe Scorpions, Sheffield Tigers, Somerset Rebels i Workington Comets. Niepewny był udział Peterborough Panthers, które ciągle nie było pewne czy uda się zebrać niezbędne fundusze na tel cel.


W sobotę oficjalna strona British Speedway Promoters Association potwierdziła, że Pantery w 2015 roku wystartują w Premier League i rozgrywki te będą liczyć tyle samo drużyn co w zeszłym sezonie. W 2014 drużyna z Peterborugh skończyła sezon na siódmym miejscu, a jej barwy reprezentowali m.in. Lasse Bjerre, Ulrich Ostergaard czy Lewis Blackbird.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • Staloviak Zgłoś
  Ta zaściankowa liga jest najlepszą szkoła dla juniorów szczególnie polskich gdzie są długie tory, a w Anglii krótkie techniczne i często "nieidealne". Również piknikowa atmosfera nie
  Czytaj całość
  tworzy "mega" oczekiwać i presji na zawodnikach. Ta liga nie jest wolna od wielu absurdów lecz myślę że polscy działacze mogliby się wiele nauczyć od Angoli.
  • użytkownik nie ma konta Zgłoś
   Pierwszy, brawo! Znowu sukces! A kogo obchodzi ta zaściankowa liga? Wszyscy po woli już rezygnują tam ze startów.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL