Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Emil Sajfutdinow i Thomas H. Jonasson w Unii Leszno!

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Leszczyńska Unia zaprezentowała w piątek swój skład na rozgrywki w sezonie 2015. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami, zawodnikami Byków zostali Thomas H. Jonasson i Emil Sajfutdinow.

Choć Unia Leszno zdobyła wicemistrzostwo Polski, zdecydowała się wzmocnić swój skład w stosunku do poprzedniego sezonu. Za kluczowy nabytek należy uznać Rosjanina - Emila Sajfutdinowa, który reprezentował w poprzednim sezonie barwy klubu z Torunia. Leszczynianie spore nadzieje pokładają także w byłym zawodniku gdańskiego Wybrzeża - Thomasie H. Jonassonie. Obaj zostali zaprezentowani na piątkowej konferencji prasowej.


Ku radości kibiców w Lesznie, kontrakty z Unią przedłużyli ostatecznie Damian Baliński i Grzegorz Zengota. Pierwszy z nich nie wyklucza jednak tego, że w przypadku małej liczby startów trafi na wypożyczenie do ŻKS ROW Rybnik.

W roli menedżera, o czym informowaliśmy już kilka tygodni temu, pracować będzie drugi sezon Adam Skórnicki. Podobnie jak w tym roku wspierać zamierza go swoim doświadczeniem trener Roman Jankowski.

Jak zapowiadają leszczynianie, skład zespołu na sezon 2015 został skompletowany. Ważne umowy z Unią mają także Tobiasz Musielak, Nicki Pedersen, bracia Piotr i Przemysław Pawliccy, a także juniorzy, na czele z Bartoszem Smektałą.

Czy Emil Sajfutdinow przejmie rolę lidera Unii Leszno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (102):

Wszystkie komentarze (102)

Komentarze (102)

×
    Wszystkie komentarze (102)
    PRZEJDŹ NA WP.PL