Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Start odkrył karty! Kościuch i Suchecki w Gnieźnie

Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek
Łaczyńscy-Carbon Start Gniezno przedstawił w piątek kolejnych zawodników, którzy będą reprezentować barwy klubu na torach Nice PLŻ w sezonie 2015.

Nowymi żużlowcami w czerwono-czarnych barwach będą Norbert Kościuch i Zbigniew Suchecki. "Norbi" reprezentował w mijającym roku GKM Grudziądz. W jego barwach zdobywał średnio 1,621 punktu na bieg. "Suchy" był zawodnikiem ekstraligowej Betard Sparty Wrocław. W pięciu spotkaniach "wykręcił" średnią 1,111.

Nową twarzą w ekipie Dariusz Śledzia będzie również Jacob Thorssell. Szwed zadebiutował na polskich torach w tegorocznym półfinale ekstraligi, gdzie bronił barw Grupa Azoty Unii Tarnów. Teraz będzie miał szanse wywalczenia sobie miejsca w drużynie Łączyńscy-Carbon Startu.


Na przedłużenie umowy zdecydował się Jonas Davidsson. Szwed był 17. zawodnikiem tegorocznej Nice PLŻ. Świetnie spisywał się w meczach przy Wrzesińskiej 25, gorzej szło mu na wyjazdach.

Nową-starą twarzą będzie również Michał Piosicki. Wychowanek Unii Leszno reprezentował w minionym roku czerwono-czarne barwy na zasadzie "gościa". Teraz związał się z gnieźnieńskim klubem już na stałe.

Kadra zespołu wciąż nie jest ostatecznie zamknięta. Obecnie toczone są rozmowy z Adrianem Gomólskim. Przyszłość wychowanka gnieźnieńskiego klubu, który w minionym sezonie miał pewne miejsce w składzie, powinna wyjaśnić się w najbliższym czasie.

Aktualna kadra Łączyńscy-Carbon Startu:
Damian Adamczak
Rohan Tungate
Zbigniew Suchecki
Jacob Thorsell
Norbert Kościuch
Jonas Davidsson
Matej Kus
Bjarne Pedersen
Wadim Tarasienko
Patryk Fajfer
Dawid Wawrzyniak
Michał Piosicki

Na co będzie stać Łączyńscy-Carbon Start w nowym sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (56):

 • nekro-f Zgłoś
  Kończąc ten wątek należałoby jeszcze dodać coś ważnego...Witamy w Starcie Gniezno! Pod względem toru oraz kibiców nie będziecie żałować że tutaj wylądowaliście! Gniezno to
  Czytaj całość
  jedno z najlepszych miejsc na mapie żużlowej Polski aby odbudować swoją formę! Wszystkiego dobrego życzę naszym nowym zawodnikom i cóż jeszcze mógłbym dodać...dawajcie z siebie wszystko a my kibice to docenimy-nie będziecie chcieli stąd odejść! Hej SKS!
  • CEFAN Zgłoś
   1.Kościuch 2.Adamczak 3.Suchecki 4.Tarasienko 5.Pedersen 6.Piosicki 7.Wawrzyniak
   • Olas30x1 Zgłoś
    Nie żebym był złośliwy, ale skoro Norbi teraz będzie jeździł dla Startu, to czy nadal będzie wyzywany ... farbowany pe.ał ?
    Wszystkie komentarze (56)

    Komentarze (56)

     Wszystkie komentarze (56)
     PRZEJDŹ NA WP.PL