Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wzmocnienia Unii Leszno, Hancock w Rzeszowie - transferowe podsumowanie tygodnia

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
19 grudnia otwarte zostało okienko transferowe. Największe emocje wywołały wzmocnienia Fogo Unii Leszno, pozyskanie przez PGE Stal Rzeszów Grega Hancocka oraz zmiana decyzji przez Leona Madsena.

Fogo Unia Leszno na przyszłoroczne rozgrywki Ekstraligi zbudowała bardzo silny skład. Włodarze Byków nie ukrywają, że celem drużyny jest zdobycie złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski. W realizacji tego zadania mają pomóc Emil Sajfutdinow i Thomas H. Jonasson, którzy są nowymi nabytkami ekipy z Wielkopolski. Rosjanin w minionym sezonie reprezentował barwy Unibaksu Toruń, a Szwed był zawodnikiem klubu z Gdańska.

Sajfutdinow ma być jednym z liderów Fogo Unii i stawia przed sobą wysokie cele. - Jestem dwukrotnym mistrzem świata juniorów i mistrzem Europy, ale nigdy nie byłem mistrzem Polski. Mam więc nadzieję, że w 2015 roku zrobimy to razem z zespołem, sięgając po złoto. Ja ze swojej strony będę robić wszystko, by drużyna wygrywała. Właśnie o tym marzę i będę przygotowywać się do tego całą zimę - zaznaczył Sajfutdinow.

Oprócz Sajfutdinowa i Jonassona ważne umowy z Fogo Unią mają Tobiasz Musielak, Przemysław Pawlicki, Nicki Pedersen, Piotr Pawlicki i Bartosz Smektała. Kontrakty z Bykami podpisali również Damian Baliński i Grzegorz Zengota. "Bally" nie wyklucza, że w przypadku małej liczby startów zdecyduje się na wypożyczenie do ŻKS ROW Rybnik.

Co było najważniejszym wydarzeniem transferowym tego tygodnia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (26):

Wszystkie komentarze (26)

Komentarze (26)

×
    Wszystkie komentarze (26)
    PRZEJDŹ NA WP.PL