Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: PGE Stal zaprezentowała skład z Hancockiem i Kildemandem!

Radosław Gerlach
Radosław Gerlach
Kilka minut po godz. 10:00 prezes PGE Stali Rzeszów oficjalnie przedstawił nowe nabytki rzeszowskiego klubu. W stolicy Podkarpacia występować będą m.in. Greg Hancock i Peter Kildemand.

Jeszcze kilka tygodni temu przyszłość rzeszowskiego żużla stała pod znakiem zapytania. Włodarzom PGE Stali Rzeszów (to już oficjalna nazwa drużyny na przyszły sezon) udało się jednak skonstruować skład, który może pozwolić na równorzędną walkę z innymi zespołami Ekstraligi. Do beniaminka dołączyli: aktualny Indywidualny Mistrz Świata - Greg Hancock, objawienie minionego sezonu - Peter Kildemand, młodzieżowiec - Artur Czaja, a także Mirosław Jabłoński i Hans Andersen.


Ponadto kontrakty z PGE Stalą przedłużyli: Kenni Larsen, Peter Ljung i Krystian Rempała. W biało-niebieskich barwach ścigać się będzie także  Artur Cyło, Grzegorz Bassara oraz powracający po rocznym rozbracie z klubem - Dawid Lampart.

Na wtorkowej konferencji prezes Andrzej Łabudzki poinformował, że z Maciejem Kuciapą klubowi nie udało się dojść do porozumienia. Z kolei Łukasz Sówka choć ma ważny kontrakt, to jego pozostanie w klubie nie jest jeszcze przesądzone.

Składy drużyn - Ekstraliga 2015

Który transfer jest największym wzmocnieniem PGE Stali?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (148):

Wszystkie komentarze (148)

Komentarze (148)

×
    Wszystkie komentarze (148)
    PRZEJDŹ NA WP.PL