Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Karlsson, Vissing, Holub i Bellego kandydatami do jazdy we Włókniarzu

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Włókniarz Częstochowa otrzymał licencję warunkową na starty w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. Częstochowianie przygotowują się do przyszłorocznego sezonu i prowadzą rozmowy z zawodnikami.

Blisko występów w częstochowskim klubie jest Peter Karlsson. Szwed w sezonie 2014 reprezentował barwy MDM Komputery Dreier ZKS Ostrovia i był czołowym jeźdźcem ligi. - Chcieliśmy to zachować w tajemnicy, ponieważ rynek jest taki, że kluby podbierają sobie zawodników. Jednak nie da się już utrzymać w tajemnicy, że interesujemy się Peterem Karlssonem - powiedział Michał Świącik dla czestochowskie24.pl.


Według tego portalu częstochowianie zainteresowani są także Clausem Vissingiem, Davidem Bellego, Olegem Biesczastnowem, Rafałem Szombierskim i Christianem Hefenbrockiem. Wśród kandydatów do jazdy we Włókniarzu był Eduard Krcmar. - Czech był naprawdę blisko, ale nie chcieliśmy nic ustalać przed decyzją o licencji. Z tego co wiem, to teraz jest on już dogadany w innym klubie, ale może będziemy mieć w drużynie innego Czecha. Myślę tu o Janie Holubie, który kontynuuje rodzinne tradycje - stwierdził prezes SCKM Włókniarz.

W zespole z Częstochowy mają startować także Borys Miturski oraz juniorzy Oskar Polis, Przemysław Portas, Rafał Malczewski, Bartosz Pych, Tymoteusz Kasprzyk i Kamil Długosz.

Źródło: czestochowskie24.pl

na Facebooku.

Komentarze (66):

 • CKMDWCz-wa Zgłoś
  Wiem już że Biełousow w Łodzi. Podobnie jak Kudriaszow tam ma być. Thorssell podpisał Bodajże w Gnieźnie. Natomiast David Bellego coprawda przedłużył w Ostrowie ale chciałby zostać
  Czytaj całość
  wypożyczony do PLŻ2 aby mieć więcej startów. Solidnymi wzmocnieniami byliby: Nikolaj Busk Jakobsen, Timo Lahti, Paweł Miesiąc, Ronie Jamroży, Daniel Pytel i Kamil Brzozowski. Ten ostatni 2 lata temu z Unibaxem wykręcił na naszym owalu bodajże 6 pkt. Może ten tor mu leży. Jednak super skład byłby też taki co prees Świącik proponuje. 1). Karlsson 2). Vissing 3). Holub 4). Miturski 5). Polis 6). Malczewski 7). Portas. Na rezerwie Bellego, Chefenbrock, Bieszczastnow i reszta naszych juniorów z Łukaszem Bojarskim jeśli juniorem jeszcze jest.
  • yes Zgłoś
   Aktualna jazda Biesczastnowa http://www.sportowefakty.pl/zuzel/490762/im-argentyny-anglicy-zrejterowali-do-domu-ciekawa-walka-w-finale-wideoDrugi wśród finałowej piątki w Argentynie.
   • Jak Feniks z popiołu Zgłoś
    Sami zagraniczni bo nie znają sytuacji czewskiego bankruta... a Polaków niet... buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    Wszystkie komentarze (66)

    Komentarze (66)

    ×
     Wszystkie komentarze (66)
     PRZEJDŹ NA WP.PL