Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Pierwsze nazwiska w Częstochowie na początku tygodnia

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Zniecierpliwieni kibice Włókniarza Częstochowa na początku przyszłego tygodnia poznają pierwsze nazwiska żużlowców, którzy będą w roku 2015 reprezentować biało-zielone barwy.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Jak na razie wiadomo, że w drugoligowym klubie z Częstochowy startować będą między innymi Borys Miturski, Oskar Polis, Rafał Malczewski, czy Przemysław Portas. Wkrótce poznamy pierwsze nazwiska zawodników spoza Częstochowy, których Włókniarzowi udało się pozyskać. Niedawno informowaliśmy, że w gronie kandydatów do jazdy wśród Lwów jest co najmniej kilku zawodników. Mowa np. o Peterze Karlssonie, Clausie Vissingu, czy Oliverze Allenie. O tym, czy któryś z nich będzie jeździć we Włókniarzu dowiemy się najprawdopodobniej już w poniedziałek.


- Myślę, że na przestrzeni poniedziałku, wtorku poinformujemy między innymi za pośrednictwem portalu SportoweFakty.pl jakich zawodników pozyskaliśmy. Najprawdopodobniej 70 - 80 proc. składu zostanie wówczas zamknięta - przekazał Michał Świącik, prezes Włókniarza.

Oprócz kompletowaniem składu na rozgrywki PLŻ 2, częstochowianie zajmują się przygotowaniem do sezonu na płaszczyźnie organizacyjnej. - Cały czas poszukujemy sponsorów, rozmawiamy z władzami miasta. Robimy swoje - oznajmił Świącik.

na Facebooku.

Komentarze (36):

 • Kondzik Zgłoś
  Takie pytanie z kategorii "nie oczytany". To Karlsson będzie jeździł w Częstochowie ?
  • Cz-waCKM Zgłoś
   " Użytkownik Godfather-Darth Vader zablokował Cię " ......... do godfrajera parówy - - - Nie chcesz , nie czytaj o Włókniarzu nikt cię do tego nie zmusza - " penisie z popiołu "...
   • CKM_ Zgłoś
    Zawodników z zewnątrz opłacą w Cz-wie... kibice. Zawodnicy wiedzą, że w żadnym klubie II ligi nie będzie większej frekwencji. Wiedzą też, że SCKM nie ma żadnych długów. Dlatego
    Czytaj całość
    podpiszą kontrakty z Włókniarzem. Proste.
    Wszystkie komentarze (36)

    Komentarze (36)

     Wszystkie komentarze (36)
     PRZEJDŹ NA WP.PL