Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Miasto zakupi nowe bandy pneumatyczne dla Stali Gorzów

Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
Kończąca się homologacja dmuchanych band spowodowała, że Stal Gorzów w pierwszym terminie otrzymała licencję warunkową. Miasto spełniło oczekiwania klubu i sfinansuje wymianę "dmuchawców".

W grudniu portal SportoweFakty.pl informował, że Stal Gorzów otrzymała licencję warunkową na starty w sezonie 2015, ze względu na kończącą się ważność homologacji band pneumatycznych na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Klub z grodu nad Wartą wyraził nadzieję, że to miasto – jako właściciel i główny zarządca obiektu przy Śląskiej - pokryje koszty niezbędnej wymiany. Nowy prezydent miasta - Jacek Wójcicki - nie obiecywał nic ponad pochylenie się nad sprawą po nowym roku przy planowaniu budżetu miasta. Prezes Stali - Ireneusz Maciej Zmora - nie mógł być więc pewien, czy włodarze Gorzowa przychylą się do nadziei. Dla klubu wymiana dmuchanych band z budżetu klubu byłaby sporym uszczupleniem dostępnych funduszy.


W środę Ośrodek Sportu i Rekreacji za pośrednictwem Biuletynu Informacji Publicznej poinformował o spełnieniu oczekiwań klubu. Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na dostawę i instalację band dmuchanych zakłada zakończenie prac na termin nie późniejszy niż 5 marca 2015 roku.

Z rozwoju sytuacji zadowolony jest włodarz gorzowskiego klubu - prezes Zmora. Decyzja prezydenta miasta pozwala gorzowskiej Stali na zagospodarowanie pieniędzy, które w innym przypadku musiałyby być poświęcone na wymianę band pneumatycznych, w takim wymiarze, jaki Stal uzna za stosowny. Za pośrednictwem swojego konta na facebooku prezes Stali podziękował prezydentowi.

Prezes Stali Gorzów jest zadowolony z decyzji prezydenta Jacka WójcickiegoPrezes Stali Gorzów jest zadowolony z decyzji prezydenta Jacka Wójcickiego
Jeśli już o prezesie Zmorze mowa, sternik gorzowskiego klubu - po długich namowach - postanowił dzielić się z kibicami swoim zdaniem za pośrednictwem bloga. Dziś możemy już przeczytać pierwszy, powitalny wpis prezesa TUTAJ.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

Jak oceniasz decyzję prezydenta Jacka Wójcickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (26):

Wszystkie komentarze (26)

Komentarze (26)

×
    Wszystkie komentarze (26)
    PRZEJDŹ NA WP.PL