Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejarz Rawicz z niemieckim sponsorem i nowym zawodnikiem

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Działacze Kolejarza Rawicz kontynuują przedstawianie dobrych wieści. W sobotę poinformowali o podpisaniu kontraktu z Mariuszem Staszewskim, a w niedzielę o parafowaniu umowy z nowym sponsorem.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Została nim firma Mauer Häuser GmbH. Jej właścicielem jest Frank Mauer, sponsor Mariusza Staszewskiego. - Uzgodniliśmy wszystkie szczegóły umowy sponsorskiej i firma ta będzie naszym sponsorem głównym. Dzięki temu Mauer Hauser będzie największym obok Intermarche i Rawag-u darczyńcą naszego Kolejarza. Z Frankiem Mauerem znam się już kilka ładnych lat. Poznaliśmy się podczas jednej z moich wizyt w Berlinie. Od tego czasu często spotykaliśmy się podczas zawodów żużlowych. Pierwsze rozmowy na temat współpracy rozpoczęliśmy podczas ubiegłorocznej Zlatej Prilby w Pardubicach. Po trzech miesiącach możemy śmiało powiedzieć, że rozmowy te zakończyły się sukcesem - powiedział Dariusz Cieślak, prezes rawickiej drużyny.


Do podpisania umowy sponsorskiej doszło w Berlinie. - Jako klub jesteśmy naprawdę dobrze postrzegani. To zaowocowało podpisaniem umowy zarówno z Frankiem Mauerem jak i Mariuszem Staszewskim. Obaj wypowiadali się o Kolejarzu bardzo dobrze. Z firmą Mauer Hauser będziemy współpracować w szerokim tego słowa pojęciu. Musimy dopracować jeszcze parę szczegółów i wówczas o wszystkim poinformujemy naszych kibiców - poinformował Andrzej Kuźbicki, wiceprezes Niedźwiadków.

Jednocześnie nowym zawodnikiem Kolejarza został Steven Mauer, syn Franka. W polskiej lidze występował on już w barwach zespołów z Piły i Opola.

na Facebooku.

Komentarze (28):

Wszystkie komentarze (28)

Komentarze (28)

    Wszystkie komentarze (28)
    PRZEJDŹ NA WP.PL