Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Adam Strzelec ostatni rok jako junior. "Ten fakt mnie nie przeraża"

Dawid Borek
Dawid Borek
Sezon 2015 będzie dla Adama Strzelca ostatnim, w którym będzie startował on jako junior. "Joker" jednak spokojnie podchodzi do tematu.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
Ostatni rok w gronie młodzieżowców Adam Strzelec spędzi w SPAR Falubazie Zielona Góra. "Joker" intensywnie przygotowuje się do nadchodzących rozgrywek. - Nie przeraża mnie ten fakt, bo wiem, że będę jeździł na żużlu i teraz i za rok, a nawet za dwa. To jest moje życie i pasja. Ja się tak łatwo nie poddaję! Nie ma czasu skupiać się na tym, że jestem juniorem już ostatni rok, chcę się do niego jak najlepiej przygotować - przyznał urodzony w 1994 roku zawodnik na łamach falubaz.com.


Strzelec nie ma pewnego miejsca w składzie SPAR Falubazu na mecze ligowe. Włodarze zielonogórskiego klubu zakontraktowali bowiem Krystiana Pieszczka, a dodatkowo formację młodzieżową w ekipie z Winnego Grodu tworzyć będzie Alex Zgardziński. - Krystiana trzeba dobrze przywitać, by się u nas poczuł jak w domu. W sztabie szkoleniowym jest założenie, że drużyna ma trzech juniorów, a o starcie w meczu decyduje lepsza dyspozycja na treningach. Liczy się zdrowa rywalizacja bez zbędnych przepychanek. W moim przypadku nie ma opcji wypożyczenia, ewentualną alternatywą są starty w charakterze gościa w drużynach z niższych lig - dodał Strzelec.

źródło: falubaz.com

na Facebooku.

Komentarze (31):

 • Pavlus Zgłoś
  Powinieneś być przerażony. No, chyba że masz załatwiony etat w którymś z klubów, w których się wozisz.
  • Ludwik Kordyl Zgłoś
   Dużo pogardy widzę w komentarzach, jak zwykle zresztą na SF. Uważam, że to zupełnie niepotrzebne. Moim zdaniem jeśli Zgardziński będzie poważnie podchodził do sportu może dość
   Czytaj całość
   łatwo odebrać Strzelcowi miejsce w składzie. Ale też z juniorami nigdy nie wiadomo. Moim zdaniem formacja juniorska wygląda w Falubazie bardzo fajnie. Słabiej niż w Toruniu czy Gorzowie ale lepiej niż w Grudziądzu, Tarnowie czy prawdopodobnie w Rzeszowie i być może we Wrocławiu. Osobiście liczę na Zgardzińskiego. To byłaby fajna historia - zawodnik o dużym talencie, trochę się pogubił ale zmienia podejście do sportu i robi ogromny postęp. Takie historie w sporcie lubię :)
   • KS STAL GORZÓW- SHREK Zgłoś
    Coś czuję, że chłopak spędzi ostatni sezon w Falubazie i wiele w nim nie pojeździ.
    Wszystkie komentarze (31)

    Komentarze (31)

    ×
     Wszystkie komentarze (31)
     PRZEJDŹ NA WP.PL