Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nieznane plany Karola Barana

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Karol Baran podpisał kontrakt z PGE Stalą Rzeszów, ale będzie szukać klubu, w którym będzie mógł startować w ramach wypożyczenia. - Zobaczymy, co pokaże najbliższy miesiąc - mówi.

Żużlowiec, który w minionym sezonie startował w barwach Speedway Wandy Instal Kraków związał się w środę umową z beniaminkiem Ekstraligi. Prezes PGE Stali, Andrzej Łabudzki wykluczył jednak możliwość, by Karol Baran otrzymał swoją szansę w najwyższej klasie rozgrywek. - Jeśli Karol znajdzie sobie klub, to jak najbardziej będzie mógł podpisać z nim umowę i tam startować. My go nie przewidujemy w naszym składzie. Na dzień dzisiejszy nie zakładamy też, że będziemy mu dawać szanse, by się pokazał - wyjaśnił prezes PGE Stali.


Zawodnik ten znalazł się bez pracodawcy, ponieważ Speedway Wanda Instal nie zaakceptowała stawianych przez niego warunków finansowych. W związku z tym, iż pomyślnie nie zakończyły się także rozmowy z innymi klubami, zdecydował się podpisać tzw. kontrakt warszawski w Rzeszowie.

Były zawodnik KMŻ Lublin przyznaje, że nie ma jeszcze sprecyzowanych planów odnośnie wypożyczenia. - Spraw mojej przyszłości nie chciałbym na razie komentować. Zobaczymy, co pokaże najbliższy miesiąc. Pewne propozycje miałem, ale z nich nie skorzystałem - wyjaśnił w rozmowie z naszym portalem.

Karol Baron zaznacza przy tym, że cieszy się z pomocy, jakiej udzielili mu rzeszowianie. Okres transferowy zakończy się bowiem wraz z końcem stycznia. - To ukłon ze strony Stali i jestem wdzięczny prezesowi Łabudzkiemu, że zdecydował się podpisać ze mną tę umowę - podkreślił Baran.

PGE Stal nie da szansy Karolowi Baranowi

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Gdzie trafi ostatecznie Karol Baran?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (28):

Wszystkie komentarze (28)

Komentarze (28)

×
    Wszystkie komentarze (28)
    PRZEJDŹ NA WP.PL