Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nicolas Vicentin podpisał kontrakt warszawski z Włókniarzem

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Nicolas Vicentin podpisał kontrakt warszawski z Włókniarzem Częstochowa. 21-latek swoje umiejętności ma zaprezentować podczas Memoriału im. Idzikowskiego i Czernego.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Nicolas Vicentin to jeden z najlepszych włoskich żużlowców. Jego największym indywidualnym sukcesem jest awans do finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w 2013 roku. Startował z dziką kartą we włoskich rundach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.


Reprezentant Włoch do tej pory nie ścigał się jeszcze w polskiej lidze. Szansą dla niego ma być start w otwierającym sezon w Częstochowie Memoriale im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Po nim Vicentin wraz z działaczami Włókniarza podejmie decyzje odnośnie przyszłości w lidze polskiej.

Vicentin to siódmy obcokrajowiec, który związał się z Lwami. Wcześniej kontrakty z częstochowskim zespołem podpisali Oliver Allen, Oleg Biesczastnow, Claus Vissing, Rohan Tungate, Christian Hefenbrock i Nikolaj Busk Jakobsen. Ważne umowy z Włókniarzem mają również Marcin Bubel, Borys MiturskiDawid Stachyra oraz liczne grono młodzieżowców z Oskarem Polisem i Rafałem Malczewskim na czele.

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • LeszekSG Zgłoś
  Już im koledzy z PZMot załatwili. To wiedzą. Co nie zmienia faktu, że to kanciarze.Bez ugód z zawodnikami powinni mieć karencję.Zobaczymy, jaka frekwencja. Bo się tak spinają. Dużo
  Czytaj całość
  ich chodziło na mecze, choć od dawna było wiadomym, że klub tonie. Czyli wspierali krętaczy. A młodzi zawodnicy, nawet obcy, to dobry pomysł.A skąd Spółka Włókniarz wzięła się w ELidze? Żaden Czestochowianin nie chce na to pytanie odpowiedzieć.Jeżeli wyewoluowała ze stowarzyszenia, to ono odpowiada za klub. Zresztą, prawdziwi kibice Włókniarza wstydzą się za tych przekrętasów. Odnoszę wrażenie, że tutaj pisze ichnich wielu działaczy.
  • mamwyjechanena Zgłoś
   Vicentin, Zmarzlik, Deddens, Bellego[youtube=ig3H2g9Wu8M]ciekawe ... ma chłopak na rozkładówce zawodnika z podium SGP ... czy od początku sezonu będzie przebywał na stałe w CZWA ???
   • Cz-waCKM Zgłoś
    - Częstochowa żyje żużlem ! ! ! - Nikt nic i nigdy tego nie zmieni ! - O frekwencje powinniśmy być spokojni - - - DO PRZODU LWY ! - - - DO PRZODU PO AWANS !
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL