Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bracia Szczepaniakowie ponownie w jednolitych barwach

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Bracia Szczepaniakowie znów będą mieli okazję do rywalizowania w barwach jednego zespołu. To będzie dopiero czwarty sezon, w którym przywdzieją plastrony z jednakowym emblematem.

W zeszłym roku Michał Szczepaniak występował w ŻKS ROW Rybnik. Starszy z braci prezentował się całkiem nieźle. Ostatecznie jego średnia biegopunktowa wyniosła 1,750. Natomiast Mateusz Szczepaniak spisywał się nieco gorzej. Zawodnik Polonii Bydgoszcz słabsze występy przeszywał trochę lepszymi. Teraz drogi krewnych się zeszły. W nadchodzących rozgrywkach obaj będą stanowić zespół MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii.


W sezonie 2015 bracia po raz pierwszy będą wspólnie zdobywać punkty dla klubu z Ostrowa Wielkopolskiego. Warto wspomnieć, że dla młodszego z nich będzie to pierwszy sezon w karierze spędzony w rodzinnym mieście. - Kilka lat temu były jakieś delikatne rozmowy, ale nigdy nie było konkretów. Może na początku mojej kariery, ale później już nie. Po sezonie zaczęliśmy tutaj rozmawiać w klubie i jakoś się dogadaliśmy, że będę w Ostrowie. W końcu u siebie, pierwszy rok. Na pewno będzie lepiej, bo na miejscu - powiedział z uradowaniem Mateusz Szczepaniak.

Michał Szczepaniak również nie kryje radości z tego, iż znów będzie mógł startować z bratem w tych samych barwach. - Teoretycznie powinno być łatwiej, ale każdy z nas trochę inaczej jeździ i ustawia motor. To nie zawsze się przekłada jeden na drugiego, no ale powinno być łatwiej. Wiadomo, jesteśmy razem, także chyba będzie dobrze. 

Źródło: zksostrovia.pl

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy bracia Szczepaniakowie będą mocnym punktem ŻKS Ostrovii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (47):

Wszystkie komentarze (47)

Komentarze (47)

×
    Wszystkie komentarze (47)
    PRZEJDŹ NA WP.PL