Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Prezes Włókniarza S.A. nie chce rozmawiać o spłacie zadłużenia

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Polski Związek Motorowy zaplanował spotkania z zadłużonymi klubami, w celu ustalenia porozumienia, na mocy którego Stowarzyszenia mogłyby przystąpić do rozgrywek.

Do 15 lutego kluby chcące przystąpić do rozgrywek mają czas na spłatę zobowiązań względem zawodników lub podpisanie porozumienia w zakresie ich spłaty. W wyjątkowej sytuacji są stowarzyszenia Wybrzeże Gdańsk, Włókniarz Częstochowa i Hawi Racing z Opola. Muszą one ustalić z Polskim Związkiem Motorowym warunki porozumienia i wziąć na siebie spłatę zobowiązań, za które nie ponoszą odpowiedzialności. PZM stoi na stanowisku, że kluby będą musiały spłacić zaległości względem zawodników. Zasygnalizował to w rozmowie z naszym serwisem Piotr Szymański.


Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego jest zdziwiony, że jedna z zadłużonych Spółek nie chce podjąć rozmów w zakresie spłaty zobowiązań. - W środę spotkamy się z przedstawicielami Wybrzeża Gdańsk. Na początek przyszłego tygodnia zaplanowaliśmy rozmowy ze stowarzyszeniem Hawi Racing. Jako jedyny Włókniarz Częstochowa S.A. nie chce podjąć tematu. Prezes Dariusz Śleszyński, mimo propozycji z Biura Sportu różnych terminów, w żadnym nie znajdzie czasu - wyjaśnił przewodniczący Szymański.

Biuro Sportu proponowało różne terminy w obecnym i nadchodzącym tygodniu. Wcześniej Włókniarz Częstochowa S.A. zapowiadał, że posiada zabezpieczone środki na spłatę zobowiązań względem zawodników.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (94):

 • CKM71 Zgłoś
  I bardzo dobrze ja bym tym darmozjadom nawet złotówki nie zapłacił!!! (w szczególności ruskim) nawet kosztem startów w 2015r.
  • speedwayfanckm Zgłoś
   Opeciak - w kontrakcie jest zleceniodawca i zleceniobiorca, masz rację że trzeba dotrzymać kontraktu, tylko w tym kontrakcie nie ma nic o CKM Włókniarz Stowarzyszenie a jest Spółka
   Czytaj całość
   Akcyjna która funkcjonuje i nikt jej upadłości nie ogłosił. Dlatego nie opowiadaj Pan B Z D U R ...
   • speedwayfanckm Zgłoś
    piszcie, piszcie ,piszcie i liczcie że Stowarzyszenie zapłaci długi S.A. hahahahahahaha... nie tak dawni pisałem żeby nie tłumaczyć bo nie warto i nie ma komu. Jeżeli ktoś ma
    Czytaj całość
    posklejany mózg to i tak tego nie zrozumie. A teraz musze iść do sąsiada bo mam trochę rachunków o zapłacenia bieżących i może sąsiad by zapłacił za mnie (w myśl zasady regulaminu pzm - no tak korzystamy i mieszkamy przy tej samej ulicy...)
    Wszystkie komentarze (94)

    Komentarze (94)

    ×
     Wszystkie komentarze (94)
     PRZEJDŹ NA WP.PL