Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Żużlowcy Polonii na obozie w Dźwirzynie

Andrzej Matkowski
Andrzej Matkowski
Przygotowujący się do nowego sezonu żużlowcy Polonii rozpoczęli w środę zgrupowanie w hotelu Senator w Dźwirzynie. Dziesięciu zawodników będzie się integrować, ale i trenować pod okiem Jacka Woźniaka.

W środę drogi wszystkich Polonistów prowadziły do nadmorskiego Dźwirzyna. Tam w hotelu Senator rozpoczęło się zgrupowanie bydgoskich żużlowców. Uczestniczy w nim sześciu seniorów: Patrick Hougaard, Marcin Jędrzejewski, Robert Kościecha, Andriej Kudriaszow, Robert Miśkowiak i Szymon Woźniak oraz czterech juniorów: Bartosz Bietracki, Karol Jóźwik, Patryk Rydlewski i Patryk Sitarek. Zawodnicy będą się przygotowywać w Dźwirzynie pod czujnym okiem trenera Jacka Woźniaka.


- W zgrupowaniu bierze udział dziesięciu zawodników, którzy są brani pod uwagę przy ustalaniu składu drużyny na sezon 2015 - przekazał wizytujący trenujących żużlowców prezes Polonii Andrzej Polkowski. - Na miejscu zastaliśmy świetne warunki, a w zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Zgrupowanie rozpoczęło się od marszobiegu po okolicznej plaży, a po kolacji zawodników czekają jeszcze zajęcia na basenie i wizyta w saunie - relacjonował pierwszy dzień obozu prezes Polkowski.

Poza wspomnianymi basenami i sauną, zawodnicy mają w hotelu Senator do dyspozycji siłownię, salę fitness, kręgielnię, salę bilardową, stoły do tenisa stołowego, a także kino. Takie warunki sprzyjają dobremu przygotowaniu do zbliżającego się sezonu, a także integracji drużyny - a takie zadania ma spełnić zgrupowanie w Dźwirzynie, na którym Poloniści będą przebywać do najbliższej soboty (7 lutego).

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL