Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Drużynowy Puchar Świata w Gnieźnie

 Redakcja
Redakcja
Pierwszy turniej półfinałowy tegorocznych zmagań Drużynowego Pucharu Świata zostanie rozegrany na torze w Gnieźnie. Decyzję ogłoszono na czwartkowej konferencji prasowej.

Zawody odbędą się w sobotę 6 czerwca. Na 11:00 przewidziano oficjalny trening, a turniej rozpocznie się o 19:00. Na razie nie są znane szczegóły dotyczące m.in. ceny biletów.


W gnieźnieńskim półfinale wezmą udział reprezentacje Polski, Szwecji, Czech oraz zwycięzca rundy eliminacyjnej, w której zmierzą się Niemcy, Słoweńcy, Włosi i Rosjanie. Najlepsza drużyna awansuje bezpośrednio do finału, a zespoły z miejsc 2. i 3. rywalizować będą w barażu.

Terminarz Drużynowego Pucharu Świata:
9.05. - Runda kwalifikacyjna - Landshut (Niemcy)
6.06. - Półfinał 1 - Gniezno
8.06. - Półfinał 2 - King's Lynn (Wielka Brytania)
11.06. - Baraż - Vojens (Dania)
13.06. - Finał - Vojens (Dania)

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy powierzenie organizacji półfinału DPŚ gnieźnieńskiemu klubowi to dobra decyzja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (29):

 • Toniczek85 Zgłoś
  Jeśli chodzi o organizację - tego się nie boję, wiele można powiedzieć o naszych włodarzach, ale to im przyznać trzeba, że wszystko jest zawsze na najwyższym poziomie. Kibiców
  Czytaj całość
  również nie zabraknie, stadion się pewnie zapełni, tak więc zapraszamy wszystkich do I Stolicy Polski.
  • AMON Zgłoś
   ŚWIETNA WIADOMOŚĆ NA PEWNO POD WZGLĘDEM WIZERUNKOWYM I FINANSOWYM DLA NASZEGO KLUBU co do ciekawości gacka i jego KŁAMSTW ja zawsze pisałem że DO PUKI NIE BĘDZIE HOMOLOGACJI DLA
   Czytaj całość
   POLSKIEGO PRZELOTOWEGO TŁUMIKA TAK POLSCY KIBICE POWINNI BOJKOTOWAĆ brytolskie imprezy HOMOLOGACJA JUŻ JEST WIĘC POWÓD DO BOJKOTU ZNIKNĄŁ (CHYBA ŻE brytole szykują jakieś niespodzianki wymierzone w interes POLSKIEGO ŻUŻLA )WIĘC WSZYSTKICH KIBICÓW ŻUŻLA ZAPRASZAM DO PIERWSZEJ STOLICY POLSKI ŻEBY WSPARLI SWOIM DOPINGIEM NASZĄ REPREZENTACJE NARODOWĄ NA ŻUŻLU !
   • jazz Zgłoś
    ci co głosowali że w Gnieźnie nie powinno się odbyć DPS to albo nigdy nie byli w Gnieźnie albo są uprzedzeni i boją się Gniezna !!!!!!!!!!!!!
    Wszystkie komentarze (29)

    Komentarze (29)

     Wszystkie komentarze (29)
     PRZEJDŹ NA WP.PL