Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W sobotę Gala Lodowa w Częstochowie

Dawid Borek
Dawid Borek
W sobotę w Częstochowie zostanie zorganizowana Gala Lodowa. W turnieju będą ścigali się między innymi Piotr Pawlicki czy Kacper Gomólski.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
Oprócz wspomnianej dwójki, na lodzie będą rywalizowali także: Adam Strzelec, Hubert Łęgowik, Oskar Polis, Adrian Bialk, Rafał Malczewski, Borys Miturski, Artur Czaja, Wojciech Lisiecki, Mateusz Kowalczyk i Sebastian Ułamek.

Początek Gali Lodowej w Częstochowie zaplanowano na godzinę 17:00.

źródło: sport.zgora.pl

na Facebooku.

Komentarze (10):

 • speedwayfanckm Zgłoś
  Drabik jest jedynym zawodnikiem z Częstochowy który nie podpisał umów ze Stowarzyszeniem. Trenował z wszystkimi zawodnikami CKM Stowarzyszenie bo tylko one organizowało treningi dla
  Czytaj całość
  młodych ale licencje Drabik zrobił z klubu CKM S.A. bo kasa misiu kasa. OK. Jak się "wody do uszu naleje" to inaczej będzie się rozmawiać a jeszcze CKM S.A wystawi fakturę za szkolenie młodego z zgodnie z regulaminem ma takie prawo (będzie na długi) to wtedy się okaże jak długo pojeżdżą na obczyźnie. Ja im źle nie życzę ale cwaniactw zawsze bokiem wyjdzie a mówili że Ułamek to złotówa a Drabik to nie ?!
  • speedwayfanckm Zgłoś
   Cm Punk aleś przywalił, a co nie jechałby Drabik gdyby nie obwarowanie kontraktowe Wrocławia??? ale ty możesz nie przychodzić bo z ciebie taki kibic jak z koziej d..y trąbka... idź
   Czytaj całość
   popakować.
   • Cm Punk Zgłoś
    A gdzie jest Slammer ,gala bez Slammera to jak Lipski bez Siary,proponuje bojkot tej imprezy ,nie ma slammera nie ma kibiców!
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL