Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Play-offy Betard Sparty w Częstochowie

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Nie Ostrów, a Częstochowa będzie gościć drużynę Betard Sparty Wrocław, jeżeli ta awansuje do fazy play-off. Decyzję WTS-u musi jeszcze zatwierdzić Komisja Licencyjna PZM.

Już wcześniej informowaliśmy, iż Stadion Olimpijski we Wrocławiu przejdzie renowację. W związku z tym drużyna Betard Sparty Wrocław ewentualne mecz fazy play-off będzie musiała rozgrywać na innym obiekcie. Włodarze klubu postanowili, iż torem zastępczym zostanie ten w Częstochowie. Kierowali się przede wszystkim faktem, że w tym roku kibice Włókniarza najprawdopodobniej nie będą świadkami zmagań ligowych.


- Wybierając Częstochowę chcieliśmy choć częściowo wynagrodzić kibicom Włókniarza brak w bieżącym sezonie żużla na najwyższym poziomie. Dziękujemy Włodarzom Ostrowa za wcześniejszą deklarację pomocy i liczymy, że zarówno oni jak ich kibice zrozumieją przyczyny naszej dzisiejszej decyzji. Pragnę również podziękować Prezydentowi Częstochowy za szybkie podjęcie naszej inicjatywy. Naszych kibiców zapewniam, że będziemy o nich pamiętać i dołożymy wszelkich możliwych starań, aby mogli czynnie uczestniczyć w decydującej fazie rozgrywek - powiedziała Krystyna Kloc, Przewodnicząca Rady Nadzorczej klubu.

na Facebooku.

Komentarze (48):

Wszystkie komentarze (48)

Komentarze (48)

×
    Wszystkie komentarze (48)
    PRZEJDŹ NA WP.PL