Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Włókniarz będzie zarządzał stadionem

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Działacze Włókniarza Częstochowa zdecydowali się być gospodarzem stadionu przy ulicy Olsztyńskiej. Dzięki temu będą także czerpać korzyści z giełdy.

Wszystko wskazuje na to, że drużyna Lwów nie wystartuje w rozgrywkach ligowych. Jednak przedstawiciele częstochowskiego klubu planują organizację imprez młodzieżowych i turniejów towarzyskich. W tegorocznym sezonie to stowarzyszenie będzie zarządzać miejscowym stadionem. - Zdecydowaliśmy się gospodarzyć przy Olsztyńskiej i jest to świadoma decyzja. Logiczna i korzystna zarówno dla klubu, jak i miasta. Włókniarz przy Olsztyńskiej był od zawsze, wiemy, jak wszystko funkcjonowało do 2007 r., i uważamy, że damy sobie radę. Ten rok dajemy sobie na rozpoznanie. Sprawdzimy, jakie są rzeczywiste koszty utrzymania i będziemy dążyć do ich minimalizacji. Bo wiemy, że nie będą małe - powiedział Michał Świącik w rozmowie z Gazetą Wyborczą Częstochowa.


Działacze Włókniarza liczą na znaczne zyski z giełdy. - Włókniarz sam stworzył giełdę i przez lata był to najlepszy sponsor częstochowskiego żużla. Teraz wszystko wraca do normalności. Zapewniam, że każdą złotówkę wykorzystamy z myślą o tym, aby Włókniarz w możliwie najkrótszym czasie wrócił na właściwe dla niego miejsce - twierdził prezes częstochowskiej drużyny.

Źródło: Gazeta Wyborcza Częstochowa

na Facebooku.

Komentarze (40):

 • tomas68 Zgłoś
  Jakiego ścigania,najpierw zebrać kasę na długi a potem marzyć o jeździe.
  • speedwayfanckm Zgłoś
   To że Częstochowa nie pojedzie w II lidze, znaczy tyle że po karencji rocznej stowarzyszenie CKM Włókniarz wraca do gry. Problem miała i ma Spółka. Stowarzyszenie wyciągnęło rękę
   Czytaj całość
   do zawodników oszukanych przez Spółkę, ale ci jak Walasek czy Jabłoński powiedzieli NIE - mają prawo Jeszcze "ruskie" zaczęły widzieć szansę na wyciągnięcie kasy ze Stowarzyszenia. Panie Świącki - decyzja jest słuszna NIE STARTUJEMY W 2015 W II LIDZE. pojedziemy szkółkowiczami w rozgrywkach juniorskich a na to mamy licencje. Motocykle kupione na ligę tylko nam pomogą bo juniorzy na dobrym sprzęcie powalczą i na pewno pokażą Lwi Pazur. Teraz budujemy kapitał na II ligę w 2016r. a może i pierwszą ? Żal tylko zawodników spółki ale teraz to już nie jest problem Stowarzyszenia CKM Włókniarz. Teraz zawodnicy mogą dochodzić swoich należności tylko od Spółki. Jeżeli ktoś myśli że Stowarzyszenie dołoży chociaż złotówkę do spłat zadłużenia Spółki to niech się już zacznie leczyć. Nie ma zgody na ponowne podjęcie rozmów z zawodnikami. Nie było przeszkód w dogadaniu się ze Stowarzyszeniem i prowadzenia egzekucji należności ze spółki. Teraz panowie "pazerni" my nie jedziemy i mamy karencję w lidze za długi sąsiada czyli spółki a Stowarzyszenie z wami rozmawiać już nie zamierza. Ktoś tu zadał pytanie czy nastąpi połączenie Spółki ze Stowarzyszeniem CKM Włókniarz? NIGDY!!! Ze złodziejami i hochsztaplerami ze Spółki nie mieliśmy i mieć nie będziemy porozumienia. Spółka "Bankrut" już na stadion w Częstochowie nie wróci.
   • jorzin Zgłoś
    proponuje start w lidze czeskiej, lub niemieckiej taniej i moze ciekawiej by było
    Wszystkie komentarze (40)

    Komentarze (40)

    ×
     Wszystkie komentarze (40)
     PRZEJDŹ NA WP.PL