Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Motor Lublin pod nadzorem. Andrzej Zając: Spłacimy długi, bo mamy honor

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Dzięki licencji nadzorowanej Motor Lublin będzie mógł bez przeszkód przystąpić do sezonu PLŻ 2. - Jeszcze w tym tygodniu zaczniemy spłatę pierwszego zawodnika - mówi prezes Andrzej Zając.

W ubiegły piątek Polski Związek Motorowy poinformował o wygaszeniu licencji Motoru Lublin na starty w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. Koziołki, które deklarują, iż w ciągu najbliższych sześciu tygodni spłacą wszystkie długi względem zawodników, wystąpią ostatecznie w rozgrywkach ligowych. - Straciliśmy tę licencję, ale tylko dlatego, że wymogiem PZM jest spłata zaległości do końca lutego. Nam się to nie udało, ale mamy porozumienie ze wszystkimi zawodnikami i rozumieją naszą sytuację. Planujemy spłacić całe zadłużenie do końca kwietnia tego roku - zadeklarował Andrzej Zając w rozmowie z naszym portalem.


Jak zaznacza prezes klubu, Motor rozpocznie spłatę wszystkich zawodników po finale Złotego Kasku, który odbędzie się 4 kwietnia na torze w Lublinie. - Jeszcze w tym tygodniu zaczniemy spłatę zadłużenia pierwszego zawodnika. Regulowanie całego długu ruszy natomiast na początku przyszłego miesiąca, po organizowanym przez nas finale Złotego Kasku. Będzie to oficjalne rozpoczęcie nowego sezonu w Lublinie i zapraszamy na nie wszystkich naszych kibiców. Liczymy, że frekwencja dopisze, a zawody będą stały na wysokim poziomie - przyznał.

Otrzymanie licencji nadzorowanej nie byłoby jednak możliwe, gdyby klub nie zawarł porozumienia ze wszystkimi zawodnikami. - Zaakceptowali oni termin spłaty zadłużenia, jakim jest 30 kwietnia i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Za punkt honoru postawiliśmy sobie to, by wszystkie długi zostały jeszcze na wiosnę spłacone - podsumował Andrzej Zając.

Wybrzeże Gdańsk pojedzie w PLŻ 2! KMŻ z licencją nadzorowaną!

Czy wierzysz, że Motor Lublin spłaci do 30 kwietnia wszystkich zawodników?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (20):

 • Kobyłka Zgłoś
  Jeżeli spłata zadłużenia uzależniona jest od frekwencji kibiców na ZK, to proponuję aby i eliminacje tam przeprowadzić. Osobiście nie wierzę zapewnieniem pana Zająca, kiedy słyszę
  Czytaj całość
  takie argumenty. Lublin to duży ośrodek i przy właściwym zaangażowaniu i operatywności działaczy, taką kasę winni zdobyć w inny sposób. Gdyż zakładanie, że kibic zrównoważy budżet klubu jest utopią.
  • sympatyk żu-żla Zgłoś
   Podoba się takie postawienie sprawy przez klub,Żłoty kask przeniesiony z Tarnowa na tor Lubelski jest dobrym posunięciem dla włodarzy przy dobrym nagłośnieniu oraz wejściówki na
   Czytaj całość
   kieszeń widza moż przynieś nie zły zarobek klubowi można by spłacić część długu zatą kasę.powodzenia
   • t częstochowa Zgłoś
    Czy ktoś z Lublina może mnie oświecić i odpowiedzieć na pytanie: kto w Lublinie doprowadził do tych długów, czy był to pan Zając czy może ktoś inny, a pan Zając tylko po nim
    Czytaj całość
    sprząta... czytaj reguluje rachunki ?.
    Wszystkie komentarze (20)

    Komentarze (20)

     Wszystkie komentarze (20)
     PRZEJDŹ NA WP.PL