Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oliver Allen po operacji. Kolejne zabiegi niewykluczone

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Oliver Allen może mówić o sporym pechu. Anglik już na początku sezonu nabawił się dość poważnej kontuzji. 32-latek przeszedł pierwszą operację, jednak niewykluczone, iż potrzebne będą kolejne.

W szóstym biegu piątkowego spotkania Peterborough Panthers - Rye House Rockets doszło do groźnie wyglądającego upadku Olivera Allena. Brytyjczyk tuż po całym incydencie został przewieziony do lokalnego szpitala, gdzie przeszedł badania. Diagnozy lekarskie wykazały, iż zawodnik złamał kostkę z przemieszczeniem. Konieczna okazała się operacja, która odbyła się w sobotę.

32-letni żużlowiec przyznaje, że niewykluczone, iż przejdzie kolejne zabiegi medyczne. - Nadal jestem w szpitalu w Peterborough. Wczoraj przeszedłem operację. Jutro będę miał robiony rezonans magnetyczny. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że potrzebne będą kolejne operacje. Doznałem złamania kostki z przemieszczeniem, jednak głównym problemem są zerwane ścięgna oraz więzadła. Serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe wiadomości. 

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL