Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Daniel Jeleniewski po inauguracji w Grudziądzu: Jestem zadowolony, ale niedosyt pozostaje

Kamil Tecław
Kamil Tecław
Daniel Jeleniewski udowodnił, że należy mu się miejsce w składzie GKM-u Grudziądz. Lublinianin dołożył sporą cegiełkę do wygranej beniaminka z MONEYmakesMONEY.pl Stalą Gorzów.

Przed meczem z aktualnymi Mistrzami Polski wielu kibiców z Grudziądza zastanawiało się nad formą Daniela Jeleniewskiego, który nie zabłysnął podczas inauguracyjnego spotkania w Lesznie i zmagał się z problemami sprzętowymi w finale Złotego Kasku na dobrze mu znanym obiekcie w Lublinie. Do premierowego spotkania ligowego nad Wisłą przygotował się jednak niezwykle skrupulatnie i był silnym ogniwem drużyny Roberta Kempińskiego. - Można powiedzieć, że plan został maksymalnie wykonany. Spotkaniu towarzyszyły ogromne emocje na trybunach, bo nie ma co ukrywać, że walki było sporo. Po tym meczu chyba już nikt nie powie, że w Grudziądzu jest twardo i nudno (śmiech). Kibice lubią to jednak najbardziej. Bardzo się cieszymy, że rozstrzygnęliśmy ten mecz na własną korzyść - mówi zawodnik GKM Grudziądz.


"Jeleń" rozpoczął mecz z gorzowianami z wysokiego "c". Wespół z Artiomem Łagutą wygrał podwójnie trzy pierwsze wyścigi. W ostatnich dwóch biegach nie przywiózł do mety żadnych punktów, ale i tak występ Jeleniewskiego można uznać za bardzo udany. - Wspominałem niedawno, że kupiłem nowe silniki i na początku to wszystko odpowiednio działało. Muszę jeszcze jednak je bardziej poznać, bo w końcówce się pogubiłem. Niestety, to jest sport i tutaj było się z kim ścigać. Tak to się jednak wszystko potoczyło i jest to pewien sygnał do pracy i, że trzeba jeszcze coś popoprawiać - uważa zawodnik grudziądzkiego klubu.

Siedem punktów z dwoma bonusami napawa lublinianina optymistycznie przed dalszą częścią sezonu. Reprezentant żółto-niebieskich liczy także na przełamanie młodzieżowców GKM. - Pewnie, że jestem zadowolony, ale oczywiście ten lekki niedosyt pozostaje. Mam nadzieję, że także młodzieżowcy pokażą swój potencjał, bo w spotkaniu z Gorzowem musieli rywalizować tak naprawdę z najlepszą parą juniorów w Polsce. Tak przynajmniej została ona okrzyknięta. Gorzowianie to wykorzystali i wygrali podwójnie bieg młodzieżowy - zauważa Jeleniewski.

Skrót meczu GKM Grudziądz - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów

Czy Daniel Jeleniewski zagości na stałe w składzie grudziądzkiej drużyny?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

×
    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL