Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dyspozycja Golloba nie dziwi Cieślaka. "W kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej"

Dawid Borek
Dawid Borek
Tomasz Gollob dobrze spisał się w dwóch pierwszych meczach ligowych w barwach GKM Grudziądz. W minioną niedzielę "Chudy" wywalczył dla beniaminka 11 punktów w starciu z mistrzami Polski.

Akcje mistrza świata z 2010 roku w niedzielę rozgrzewały grudziądzką publiczność. Tomasz Gollob w konfrontacji z MONEYmakesMONEY.pl Stalą Gorzów był jednym z liderów GKM Grudziądz i nawet po gorszym starcie mijał rywali na dystansie. - W ostatniej ligowej kolejce Tomek pojechał bardzo dobrze, ale nie zaskoczył mnie. Wiedziałem, że on na takim betonie będzie jeździł. Powiem więcej, spodziewam się, że w następnych meczach będzie się prezentował jeszcze lepiej. Bardziej w siebie uwierzy, nabierze pewności siebie. Do tego pierwszego spotkania na swoim nowym domowym torze przystępował ze znakiem zapytania. Nie wiedział co będzie i jak mu pójdzie. Tor w Grudziądzu nie jest łatwy. Jest trudniejszy od tarnowskiego. Jednak Tomek wykorzystał idealne dla niego warunki torowe i bardzo się z tego cieszę. Takiej akcji jaką zrobił w 11. biegu już dawno w naszej lidze nie było - skomentował w rozmowie z polskizuzel.pl Marek Cieślak.

Tomasz Gollob znajdzie się w kadrze reprezentacji Polski na Drużynowy Puchar Świata. W piątek z kolei "Chudy" wystąpi w Biało-Czerwonych w meczu z drużyną Danii, który zostanie rozegrany na torze w Ostrowie. - Gollob będzie w dziesiątce na finał Drużynowego Pucharu Świata. Choćby przez wzgląd na szacunek do jego osiągnięć. A czy znajdzie się w czwórce to już czas pokaże. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Już mecz z Danią będzie poważnym sprawdzianem, bo rywale są mocni i po takim spotkaniu dostaniemy kilka odpowiedzi. Jeśli do dobrego występu w Ostrowie dojdą później także dobre mecze wyjazdowe w lidze to będziemy musieli usiąść i pogadać z Tomkiem czy chce wracać - dodał trener reprezentacji Polski.

źródło: polskizuzel.pl

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (26):

Wszystkie komentarze (26)

Komentarze (26)

×
    Wszystkie komentarze (26)
    PRZEJDŹ NA WP.PL