WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Filip Sitera bezbłędny w Mseno

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Zwycięstwem Filipa Sitery zakończyła się druga runda Pucharu Czech. Na podium piątkowych zawodów w Mseno stanęli także [tag=16182]Tomas Suchanek[/tag] i [tag=21151]Roman Cejka[/tag].

Sitera triumfował w turnieju z kompletem punktów oraz wygrał bieg memoriałowy Emila Sovy. W nim drugi był Michal Skurla, a trzeci Cejka.


Wyniki:
1. Filip Sitera - 15 (3,3,3,3,3)
2. Tomas Suchanek - 14 (3,3,3,3,2)
3. Roman Cejka - 13+3 (3,3,2,2,3)
4. Michael Hadek - 13+d (2,3,3,2,3)
5. Ondrej Smetana - 11 (2,1,3,3,2)
6. Michal Dudek - 11 (2,2,2,3,2)
7. Michal Skurla - 10 (3,2,1,1,3)
8. Josef Novak - 8 (1,1,2,1,3)
9. Patrik Buri - 7 (0,2,1,2,2)
10. Jan Holub - 7 (,1,2,d,2,2)
11. Petr Babicka 6 (1,2,0,3,))
12. Martin Gavenda - 5 (2,d,1,1,1)
13. Adam Fencl - 4 (0,1,2,0,1)
14. Filip Hajek - 4 (1,0,1,1,1)
15. Martin Mejtsky - 3 (0,1,1,1,w)
16. Martin Svetska - 1 (0,0,w,d,1)
17. Michal Tomka - 0 (w)

Bieg po biegu:
1. Sitera, Hadek, Holub, Svestka
2. Cejka, Dudek, Babicka, Fencl
3. Suchanek, Gavenda, Novak, Mejtsky
4. Skurla, Smetana, Hajek, Buri
5. Suchanek, Holub, Fencl, Hajek
6. Sitera, Babicka, Novak, Tomka (w)
7. Cejka, Skurla, Mejtsky, Svestka
8. Hadek, Dudek, Smetana, Gavenda (d4)
9. Hadek, Buri, Hajek
10. Smetana, Cejka, Skurla, Holub (d/st)
11. Sitera, Dudek, Gavenda, Babicka
12. Suchanek, Fencl, Mejtsky, Svestka (w)
13. Dudek, Hadek, Hajek
14. Suchanek, Holub, Gavenda
15. Sitera, Cejka, Skurla
16. Babicka, Novak, Buri, Svestka (d4)
17. Smetana, Suchanek, Mejtsky
18. Skurla, Buri, Novak, Fencl
19. Cejka, Holub, Gavenda, Babicka
20. Sitera, Dudek, Hajek
21. Novak, Buri, Svestka
22. Hadek, Smetana, Fencl, Mejtsky (w)

Bieg dodatkowy o 3 miejsce:
23. Cejka, Hadek (d2)

Bieg dodatkowy o 2 miejsce w 1 lidze:
24. Smetana, Suchanek

Memorial Emila Sovy:
Sitera, Skurla, Cejka, Dudek, Hadek (d4)

Klasyfikacja 1 ligi czeskiej:
1. AK Slany - 30 (Cejka 13, Dudek 11, Babicka 6)
2. AK Marketa Praga - 25+3 (Smetana 11+3, Skurla 10, Hajek 4)
3. AMK ZP Pardubice - 25+2 (Suchanek 14, Novak 8, Mejtsky 3)
4. PDK Grepl Mseno - 23 (Sitera 15, Holub 7, Svestka 1)
5. SC Żarnovica 7 (Buri 7, Tomka 0)
*AK Březolupy (Gavenda 5)
*- niesklasyfikowany

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL