Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ostrovia ma problem z Porsingiem. Wodniczak: Trzeba go sprowadzić na ziemię

Dawid Borek
Dawid Borek
Nicklas Porsing rozczarowuje swoją postawą przedstawicieli ostrowskiego klubu. - Trzeba go, delikatnie mówiąc, sprowadzić na ziemię, bo tak być nie może - przyznał Mirosław Wodniczak.

Duńczyk słabo spisał się w meczu MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii w Daugavpils, kiedy to w spotkaniu z Lokomotivem zdobył tylko trzy punkty i bonus. Nicklas Porsing nie prezentuje się także zbyt dobrze w Elite League. - Nicklas to bardzo trudny przypadek. Trzeba to powiedzieć, bo zrozumiałbym sytuację, gdyby zawodnik miał jakieś problemy finansowe, nieopłacony kontrakt czy coś takiego. Jeżeli taki autorytet jak Marek Cieślak nie może sobie dać z nim rady... On nie jest złym chłopakiem, ale sądzę, że jest gdzieś buntowany - skomentował Mirosław Wodniczak w rozmowie z wlkp24.info.


Prezes ostrowskiego klubu i trener Marek Cieślak chcą odbyć z 22-latkiem męską rozmowę. Przedstawiciele beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej liczą na to, że Duńczyk zrozumie swoje błędy i wróci do dobrej dyspozycji. - Porsing pokazał swoją formę podczas zawodów WSL, gdzie pojechał "pięknie" i zdobył jeden punkt. Nie wiem jak to będzie dalej wyglądało. Widać, że jest spadek formy, a zawodnik nie może sobie uświadomić, że coś jest z nim nie tak. Nie punktuje nawet w Anglii. Może uwierzył, że jest gwiazdą i trzeba go, delikatnie mówiąc, sprowadzić na ziemię, bo tak być nie może - dodał Wodniczak.

źródło: wlkp24.info

Czy Porsing powinien stracić miejsce w składzie Ostrovii na kolejny mecz ligowy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (61):

 • STARY OSTR Zgłoś
  Tak jak napisałem, nie znam relacji drugiej strony a z tego co piszesz rozumiem, że jesteś działaczem, zawodnikiem, lub mechanikiem drużyny skoro Twoja rodzina zasiada na trybunie
  Czytaj całość
  klubowej.Bywa, że kluby posuwają się do prowokacji by pognębić przeciwnika, więc nie wykluczam tu i takiej scenerii. Tym bardziej, że po (domniemam ) libacji człowiek staje się bardziej agresywny, więc i łatwym celem jest. Mógłbym tu wymienić kilka takich sytuacji skierowanych do naszego zarządu ( nie tylko obecnego), czy zawodników bezpośrednio, ale wyszedłby z tego podręcznik pt.:”Jak gnębić i prowokować przeciwnika i wyjść z tego z twarzą.” Szkoda na to czasu. Wiesz, dziwne jest w tym wszystkim to, że przy założeniu że zarząd jest „be”, wszystko idzie w dobrym kierunku, klub się rozwija, wychodzi z długów, podejmuje organizację zawodów na wysokim poziomie a władze speedweya temu przyklaskują. A i sami zawodnicy z najwyższej półki chętnie tu się pojawiają. Można by mniemać, że to zwykła zazdrość, że oni potrafią a my nie. Ostrów zawsze był w depę bity, więc się wycwanił i robi jak inni. Tyle, że w przeciwieństwie do tych drugich, częściej daje się chwycić na czymś co tak do końca nie jest fair. Jako kibic odradzam Tobie jak to nazwałeś: [b]tępienie sekty zarządu.[/b] To może obrócić się przeciwko Tobie - jak znam życie. Co do gimbusów to zgoda i sam Cię poprę w tym, pod warunkiem że dotyczyć to będzie wszystkich bez wyjątku i z każdego klubu.Byle to nie nakręcało jeszcze bardziej spirali wzajemnej nienawiści.I tym optymistycznym akcentem zakończę swoje dywagacje.A i jeszcze tylko dodam, że co do Widery to nie jest tak jak piszesz, ale o tym przy innej okazji.Pozdrawiam i miłego, uśmiechniętego dnia Tobie życzę.
  • Mirson Zgłoś
   Oczywiście że jest buntowany....przez Wandę !!!
   • bartollo Zgłoś
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/478467/nicklas-porsing-moge-byc-najlepszy-w-nice-plz"Nicklas Porsing: Mogę być najlepszy w Nice PLŻ"He he he, gdzie Ci eksperci z Ostrowa, którzy w to
    Czytaj całość
    wierzyli?
    Wszystkie komentarze (61)

    Komentarze (61)

     Wszystkie komentarze (61)
     PRZEJDŹ NA WP.PL