Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niedzielne mecze oczami Władysława Komarnickiego

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W niedzielę odbędą się spotkania w PGE Ekstralidze, Nice Polskiej Lidze Żużlowej i Polskiej 2. Lidze Żużlowej. Ich wyniki wytypował [tag=406]Władysław Komarnicki[/tag].

PGE Ekstraliga 

Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra - mecz przełożony

Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 

Janowski zawalił Sparcie mecz w Toruniu. Gdyby tak się nie stało, to pewnie dziś byliby w znakomitych nastrojach. Teraz na pewno ten zawodnik będzie chciał się zrehabilitować. GKM będzie walczyć, ale nie da rady. Typuję wynik 50:40.

KS Toruń - PGE Stal Rzeszów 

Powrót Przedpełskiego wiele zmienia. On zakręci się w okolicach kompletu. Uważam, że może być nawet ojcem pierwszego zwycięstwa torunian. Typuję wynik 52:38.

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 

Rozum mi podpowiada, że padnie remis. Będę się jednak kierować sercem. Stal będzie musiała się mocno napocić. Żaden z liderów Stali nie jest w formie, którą prezentował w ubiegłym roku. Typuję wynik 46:44.

Nice Polska Liga Żużlowa 

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków 

Faworyt jest tylko jeden. Ostrowianie nie będą mieć żadnych problemów z odniesieniem wygranej. Typuję wynik 55:35.

ŻKS ROW Rybnik - Orzeł Łódź 

Łodzianie nie mają najmniejszych szans. Za Rybnikiem przemawia wszystko - mają lepszych zawodników, dobrze zaczęli sezon, a poza tym będą u siebie. Spodziewam się jednostronnego meczu. Typuję wynik 58:32.

Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz 

Polonia Bydgoszcz jedzie bardzo dobrze. U siebie Lokomotiv jest jednak bardzo silny i jest w stanie wygrać wysoko z każdym. Nie sądzę, że goście mają tam szanse. Typuję wynik 50:40.

Polska 2. Liga Żużlowa 

KSM Krosno - Wybrzeże Gdańsk 

To będzie bardzo zacięty mecz. Gdańszczanie mają atuty. Jednym z nich jest słynny "Zorro", którego bardzo cenię. Krosno u siebie jest jednak bardzo mocne. Typuję wynik 48:42.

KMŻ Motor Lublin - Polonia Piła 

Polonia Piła to doświadczenie Piotra Śwista. Czasy świetności ma za soba, ale w drugiej lidze będzie nadal solidnym punktem Polonii. Myślę, że może poprowadzić ten zespół do wygranej. Typuję wynik 42:48.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (33):

Wszystkie komentarze (33)

Komentarze (33)

×
    Wszystkie komentarze (33)
    PRZEJDŹ NA WP.PL